protein tozu kullanma yaşı kaç ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 0o0o0o tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 0o0o0o

0o0o0o Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler aranızda yeniyim. daha önce böyle bir konu açıldımı bilmiyorum ve yanlış yere açtıysam özür dilerim. şimdi ben 14 yaşımdayım. 5 aydan beri profesyonel spor merkezine gidiyorum. ilk ay makinelerde çalıştım. 2. ay 2a programında. 3 aydan beri de 2b de çalışıyorum. ölçümlerde sürekli kas oranında artma var. gayet iyi gidiyorum. kilom 78 boy 1.73. hocamın bana verdiği beslenme programına uyuyorum. şimdi ben toz kullanmak istiyorum. spor salonudnan alıcam. hoca bi abiyle konuşurken duydum çok uygun bir fiyatı var. yarın alıcam ama 14 yaşımdayım bir sorun çıkarmı. daha önce kullandım. hala ara sıra kullanırım içine para atıp bişeyler alınan makine var ya oca oraya ölçekle toz koyuyor her gün. ordan alıyom bende. hocanın gözü önünde de aldım bişey demedi. ama emin değilim yinede. sizce bieşy der mi yaşın küçük falan. bi zararı olmadı bugüne kadar.
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Mart 2015 ---
    bu arada anteremanım ağır. öyle 2 dambıl kaldırma falan değil. 2 günlük antreman ve yorucu. onuda ekelyim dedim portein ihtiyaqcı daha çok olduğunu belirtmek için.

2. 0o0o0o

0o0o0o Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap verecek kişi yokmu. durum biraz acil de.

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tozuna en az birkaç yıl ihtiyacın olmayacak. Yaşın itibariyle tek yapman gereken sağlıklı beslenmek. Annenin yaptığı yemekleri ye, sadece proteinli kısmından biraz daha ye ve bu arada kendini beslenme ve antrenman yönünden geliştir. Para kaptırma kimseye.

Sayfayı Paylaş