Protein tozu kullanınca omuz ve sırtta oluşan sivilceler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve WStrongest tarafından 4 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. WStrongest
    Offline

    WStrongest Üye

    Katılım:
    25 Mayıs 2010
    Mesajlar:
    136
    Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba

    1,5 yıldır vücut geliştirme yapıyorum son 2-3 aydır protein tozu kullanıyodum sırtımda ve omzumda baya sivilceler oluştu, sonra 1 ay ara verdim sivilceler azaldı düzeldi biraz şimdi tekrar başladım kullanmaya başladım acaba neden oluyodur
     
  2. cihanozturk
    Offline

    cihanozturk Üye

    Katılım:
    3 Ocak 2010
    Mesajlar:
    59
    Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    karaciğere fazla yükleme yaptığın için vücut dışa vuruyo, ya miktarını azalt yada iki ay kullan bir ay dinlendir organları.
     
  3. spine
    Offline

    spine Üye

    Katılım:
    17 Mart 2012
    Mesajlar:
    21
    Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    alerji yaptı galiba kullanma istersen.
     
  4. Deliammo
    Offline

    Deliammo Üye

    Katılım:
    2 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    154
    Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0

    Cihan arkadaşımında dediği gibi ara vermelisin . Hatta 1.5 yıl hiç aralıksız body yaptıysan 10 15 gün onada ara vermelisin kas gelişimine daha da yararlı oluyormuş forumda makaleler var bunun hakkında.
     
  5. RmznTR
    Offline

    RmznTR Üye

    Katılım:
    8 Kasım 2011
    Mesajlar:
    112
    Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Alerjiyle alakası yok o bünyeye göre değişiyor.

    Diğer arkadaşların da dediği gibi anca ara vererek kullanırsan sivilceler olmaz.

    Ama benim tavsiyem öyle 1-2 ay kullanıp sonra ara vermen değil 4-5 ay kullan sonra 1 ay ara ver supplementlere.Biraz göz yummalısın bence.
     

Sayfayı Paylaş