Protein tozu kullanım şeklim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve winkan tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. winkan

winkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    selam arkadaşlar

spora başlamanın 4.ayında protein tozuna başladım. tozu idman günleri spordan sonra, diğer günler yatmadan önce süt ile içiyorum. merak ettiğim şu: acaba kullanım şeklim yanlış mı ?

saygılar.

not: 9-10 saat uyuyan ben, gece toz içtiğimde 4-5 saat uyku yetiyor. umarım yanlış kullanmıyorum.

2. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    yeni başlamışsın bence fazla yüklenme sadece antreman sonrası 1 ölçek iç yeter.Fazlası cigerlerine zararlı olabilir

winkan bunu beğendi.
  3. winkan

winkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ben de ondan korkuyorum karaciğer'i tıkamayayım..

4. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    4 ay kısa bir süre illaki kullanacağım diyorsan sabah aç karnına 1 ölçek almanı öneririm ama antreamandan sonra yeterli protein alamıyorsan antreamandan sonra kullanman daha iyi olacaktır. Fakat beslenme düzeni yoksa supplementlerin faydasını görmek mümkün olmayacaktır pek.

winkan bunu beğendi.
  5. winkan

winkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    önceden az da olsa toz kullanmıştım yani vücudum ham değil. kas yapmaya müsait. beslenme ve uykuyu düzene koymaya çalışıyorum ve inşallah düzene giricek hepsi.

acaba gece yatmadan önce içip zarar gören var mı ? yoksa dediğiniz gibi sabah içmeye başlayacağım.

tavsiyler için teşekkürler.

6. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Kullandığın protein tozu whey ise yatmadan önce içmemelisin.Eğer günde 2 ölçek kullanıcam diyorsan sabah aç karnına kalktığında ve antreman sonrası içmelisin.Yok ben günde 1 ölçek kullanıcam diyorsanda antreman sonrası içmelisin.

winkan bunu beğendi.
  7. winkan

winkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    evet whey kullanıyorum, dediğim gibi idman günleri spordan sonra, diğer günler ise gece içiyorum yani günde 1 kez.

hangisi daha sağlıklı olacak hala ikilemdeyim :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yatarken-protein-tozu-kullan-m-t25903p2.html

8. brhmcr

brhmcr Guest

Idman gunleri idman sonrasi almaya devam edebilirsin ( ben her ne akdar sabah almayi onersemde)

Idman olmayan gunler ise sabah kalkinca al.

Sayfayı Paylaş