Protein tozu kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rastignac tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rastignac

Rastignac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. 21 yaşındayım eskiden beri spor geçmişim var body building olmasada futbol ve basketboldan dolayı kondisyon çalışmaları yaptım amatör olarak futbol oynadığım için .son bir iki senedir pek sporla alakalı olduğum söylenemez.bu aralarda vücut geliştirme olayına giriştim.

boy 1.78 kilo 67 istediğim olay 70 75 arası bi kiloya gelerek kas kütlesini arttırmak.evde farklı ağırlıkta dambıllarla çalışıyorum.üniversite öğrencisiyim yoğun olduğum için çok fazla zaman ayırdığım söylenemez hem antrenman hem dinlenme hem de beslenme.

durumu anlattıktan sonra olaya giriyim. protein tozu kullanıyorum fakat kullanım olayım şöyle:sadece antrenmandan sonra bir ölçek. sorumsa böyle kullanmam kötü mü olur? çünkü bir gün alıyorum proteini fakat diğer dinlenme gününde aynı aldığım proteini karşılayacak kadar beslendiğim söylenemez. protein tozu yararlı zararlıdır diye bir sorum yok. çok fazla kullanmak istemiyorum protein tozunu. 5 ölçek falan kullanmışımdır şimdiye kadar. böyle kullanmaktansa kullanmamak daha mı iyi sizce yoksa böyle devam etmeli miyim ?

2. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    spordan sonra alınan protein kas yıkımını önler ve kasların daha çabuk onarılmasını sağlar hiçbir zararı yoktur haftada kaç gün gidiyosan o günlerde idmandan sonra kullan proteini aslında insanlar off gününde de kullanır ama sen pek fazla tüketmek istemiyorum diyosun oda olur ama kullanmayı bırakma idmandan sonra 1 ölçek kullan proteini bir gün alıyorum demişsin haftada yanlız 1 gün mü antreman yapıyosun ?

Sayfayı Paylaş