protein tozu kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve UÇAK tarafından 21 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. UÇAK

UÇAK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar baya araştirdim ama bulamadim lutfen yardimci olursaniz biz yenilerde bişey öğrene biliriz. Protein tozu ve yağ yakicim var elimde protein tozu ölçeğii yok .

1 protein tozunu nezaman almaliyim ve tatli kaşiğimi çorbami nekadar su ile

2 yağ yakiciyi nezamanlari almaliyim

2. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakıcı derken l karnitin se 30 -40 dk spordan önce al protein tozunu da 2 yemek taşıqı taşacak şekilde spordan hemen sonra iç

3. UÇAK

UÇAK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hydroxycut Hardcore X ALDIĞIM l karnitin kaçtane kapsül almalıyım kimi yerde gunde 2 kımınde gunde 6 alan var kararsız kaldım kılom 100 boyum 1.80 şimdiden teşekkür ederim

4. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Kaç yaşındasınız? L-Carnitine'in işe yararlılığı tartışılmaktadır. Elinizde Hydroxycut varken gerek yok zaten.

Protein tozunuzu sabah kalkar kalkmaz ve antreman sonrası almalısınız.

Ayrıca bu soruların cevapları zaten forumda var, arama yapmanızı tavsiye ediyorum.

UÇAK bunu beğendi.
  5. UÇAK

UÇAK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    elbette cvp lar var ama herkez farklı bısey yazmıs Hydroxycut Hardcore den gunde kaç kapsul almam lazım kımı 1 yazmıs kımı 4 ve bende bır bılene sormak ıstedım sadece

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:48 ----------

Yaşim 29 kilo 100 boy 1.80

6. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    İlk defa kullanıyorsanız, 1 tane alın. Etkilerini test edin. Daha sonraki günlerde arttırıma gidersiniz. İlk günden 4 hapla başlarsanız, çarpıntı yapma ihtimali yüksek. Bünyeniz ne kadarını yeterli buluyorsa, o kadar alacaksınız. Ayrıca spor yapmayı unutmayın. Sporsuz ve doğru beslenmesiz hydroxycut çöpe atılan para demektir. Kilo vermeye çalışıyorsunuz sanırım, bu işin sırrı nedir vs diye sormuşsunuz başka bir başlıkta, şu mesajıma da bir göz atın derim.

7. UÇAK

UÇAK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    MESAJIN GERCEKTENDE COK GUZEL HAZIRLANMIS BEN SUAN SABAHLARI LIGT EKMEK LIGT KASAR OĞELEYE DOĞRU DOMETES VS AKŞAMALRIDA SEB ZE YIYORUM 3 GUNDUR YENİ BAŞLADIM AMA BUNA LIGT SUT VE ARAOĞUNLERDEMEYVA VE YUMURTA EKLEMEYI DUSUNUYORUM .ANTREMANDAN 30 DK ONCE Hydroxycut Hardcore X 1TANE ALSAM YETRLI OLUR SANIRIM PEKI BUNU 2 YE YADA 3 E NEZAMAN YADA HANGI EVREDE CIKARTMALIYIM KIMI YERDE SABAH KALKINCA 1 ADET ALIN DIYOR VE . GUNDEN SONRA 2SER ADET DIYOR KLAVUZDA

Sayfayı Paylaş