Protein Tozu, Kreatin bırakılınca ne olur?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve xox tarafından 28 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. xox

xox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında yeri burası mı kararsızım; ama soru olarak, çalışma sırasında protein tozu alımı ve kreatin bırakılırsa yani onsuz çalışma yapılırsa ne olur, kasta küçülme olur mu?

Bir de bir süre (yaklaşık 2 aydan uzun bir süre) vg yaptım, önceden de spor ile uğraşmışlığım vardı ve bir ara da vgye gitmiştim; neyse gerçekten iyi bir programla ve hacim olarak geliştim yanında yaklaşık 10 kilodan fazla aldım, ancak bıraktıktan bir hafta sonra tüm supplementleri ve antreman yapmayı ve ardından kilomda azalma oldu. Bunu supplementleri tekrar kullanarak ve biraz mekik, şınav çalışarak tersine çevirmem mümkün mü? Supplementleri bırakıp da vgye devam etsem tekrar hacim kazanmam ve hatta daha da kazanmam olanaklı mı?

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    hacim kazanmaman mümkün swğil kesinlikle kazanırsın supplement sart değil sen iyi beslen yeter

3. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    suplm bırakınca vücut eski haline dönmez sporu bırakınca kaslarda gevseme küçülme olur bu spor bayaa nankor bir spor az ant az gelişilir

4. xox

xox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama bolca gelişme olmuştu bir haftada kilo verdim gibi sanırım ancak tekrar supplement alırsam antremansız tekrar hacim kazanmam mümkün mü eskisine dönüş anlamında, şınav ve mekikle yani antremansız derken. Keza az< beslenip supllementleri bıraktığım için olmamış mıdır kilo vermem?

5. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    doğal beslenen kişiler de iyi beslenmeyle tabiki büyür. bunun da limiti var. ama o limit genelde oldukça uzakta.
    olmazsa olmaz supplement yoktur. iyi basıp iyi beslenirsen gelişirsin. supplement doğal yolun artık yetmez olduğu durumlar için iyi.

6. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Yorum yapan arkadaşlara katılıyorum,

Beslenmeni düzgün yapıp günlük protein,karbonhidrat.. olarak alman gereken miktarları tam olarak alırsan sorun yaşamazsın supplement şart değildir yeterki disiplinli çalış ve beslen...

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Antreman yapmadan eskiye dönüş olmaz. Çünkü kaslarını çalıştırmıyor olacaksın

8. Limon

Limon Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zahit
    Yer:
    İstanbul
    kreatin i bırakınca kreatinin vücutta tuttugu suyu dışarı vermiş olacaksın ondan dolayı bi kilo ve hacimde azalma olabilir.

Cloud bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş