Protein tozu kararsızlığı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve chillbro tarafından 19 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. chillbro

chillbro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Forumdaki açılmış konulara baktım ama yararlı birşey bulamadım bununla ilgili
    spordan sonraki 30dk da toplanmayı hızlandırmak istiyorum bu yüzdende protein tozu almak istiyorum sanırım en iyi protein tozu optimum gold whey protein tozu fakat biraz tuzlu fiyatı kaç ay gider alsam ? veya siz hangi protein tozlarını kullanıyorsunuz ve faydasını görüyor musunuz ? lütfen yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim forumda yararlı bir başlık varsa onuda atabilirsiniz ben bulamadım.

2. CanElms07

CanElms07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bende optimum gold
    Arkadaşım eğer yararım olcaksa şöyle söyleyebilirim. Bende optimum gold kullanıyorum. Evet fiyat konusunda biraz tuzlu. Ama verim bakımından ben memnunum. Eğer biraz daha ucuz olsun istiyorsan hardline whey 3matrix alabilirsin. İçerik olarak birbirine yakın supplementler. Bir de şunu eklemek istiyorum eğer sen ben sadece protein tozu kullanıp şişiyim diye düşünüyosan ybüyük hayal kırıklığına uğrarsın. Sen öncelikle güzel besleneceksin açığı kapatmak için supplement kullanıcaksın. Servis konusuna gelince optimum gold 72 servislik bir supplement. benim adımak konusacak olursam haftada 4 gün spor yapıyorum ve sadece antrenman sonraları kullanıyorum. haftada 4 kere kullandığımı varsayarsak 18 hafta boyunca yetecek. bu da 3.5 ay civarı oluyor.

3. chillbro

chillbro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    çok teşekkür ederim yardımın için ben oldukça sağlıklı beslenen ve özen gösteren biriyim tek derdim spor sonrası yıkımı durdurmak ve performansımı arttırmak kana çabuk karışması oldukça yararlı bu konuda çok sağol.

CanElms07 bunu beğendi.
  4. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm :
    Vücut Geliştirme & Fitness
    Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

5. chillbro

chillbro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kusura bakmayın teşekkürler

6. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    optımum tavsıye etmem ıngıletere menseı gırıyor ulkeye malasef amerıkan yok.

Sayfayı Paylaş