Protein tozu ile zayıflama

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yetkinsahinbay tarafından 26 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yetkinsahinbay

yetkinsahinbay Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben kilo vermeye yardımcı olur diye protein tozu aldım. Diyet yapacağım içinde oruç tutmuyorum. Bana protein tozundan nasıl faydalanacağımı ve gün içinde neleri yemenin faydalı neleri yemenin diyete ters düşeceğini söylerseniz çok sevinirim. Amacım bir ay içinde 10 kilo vermek tabi çoğu yağ olmalı. Sabahları spor yapabilme imkanım var(yürüme bandı ile) her akşam ise pazar günleri hariç spor salonuna gidiyorum ve hergün evde gün ortasında 15-20 dakikalık bir karın çalışma antremanı yapıyorum. Ancak ne yemem gerektiğin bilmiyor ve acıktığımda kendime hakim olamıyorum bu konuda büyüklerimden ve bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Benim için çok önemli lütfen duyarlı olalım. Saygılar. weightlifter

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    1 ayda 10 kg yağ vermek imkansız gibi bir şey. Zaten ilk başlarda kilo vermen hızlı olur. Ama bu kilo aslında vücutta ki sudur. Su atıldıktan sonra esas zorlu evre başlıyor. Açıkcası protein tozu almanıza gerek yoktu. Bunun yanında eğer forumda ki beslenme bölümüne bakarsanız ne yemeniz ve nelerden kaçınmanız gerektiğini göreceksiniz. Hatta forumda ki sabit başlıklara göz atarsanız örnek beslenme şekilleri bile bulabilirsiniz.

yetkinsahinbay bunu beğendi.
  3. yetkinsahinbay

yetkinsahinbay Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kauss

Teşekkür ederim bu arada 3 aydır fitnessa gidiyorum ve bu sürede 15 kilo kadar aldım bunların çoğu yağ oldu bu yağı vermem gerek forumu uzun süredir takip ediyorum. Beslenmeyide takip edeceğim teşekkürler cevabın için :(

4. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenme programi, ve idman programin ile konu acarsan elimizden geldigi kadar yardimci olmaya calisiriz.

5. M0ssento

M0ssento Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    fitness zaten sana yeteri kadar yardımcı olacaktır.Programlara uyup diyetini bozmazsan yağları yakarsın :)

Sayfayı Paylaş