Protein Tozu Hk.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jhoosen tarafından 29 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jhoosen

jhoosen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba herkese,

öncelikle 21 yaşındayım, 61 kiloyum ve boyum 1.76 civarı. Arkadaşlar fitness sporuna başlayalı 2 ay oldu neredeyse ve şunu söylemeliyim ki hayatımda cok az spor yapmışlığım vardı ve sadece halı saha maclarında kosu yapardım. Çok yakın bir arkadasıma bilek güreşinde yenilince o arkadaş beni bu spora davet etti ve şu anda beraber gidip geliyoruz. Hocamız sağolsun yazdı bir liste verdi elimize bizde yapmaya calısıyoruz. Konuya gelecek olursak su anda pek kas cıkmadı ama geliştiğini hissediyorum ve zaten 2 ayda cıkmayacağınıda biliyorum. Kısaca arkadaşım protein tozundan bahsetti ve hem kilo almada hemde fitness da cok işe yarayacığını düşündüm. İlkte korkuyla yaklaştım biraz hani bir anda o kadar proteini vücut kaldırmaz ölürüz sonra diye ama internetten okuyucunca sorun yaratmadığını farkettim. Salondaki hocamız getirtebileceğini söyledi. Fiyatıda makul cok uçuk bişey değil hani en azından kilo alırız. Ayrıca birde kilo problemim var o kadar yemek yememe rağmen nereye gidiyo bu yediklerim anlamıs değilim. Artık fitness sonrası bim'e gidip yiyeceklere bakmaya basladık hangisinde daha cok kalori ve protein vardır diye :) Nyse kısaca bu donemde bana ve arkadaşıma protein tozu onerirmisiniz. Bu arada arkadasımda 68 kilo boylarımız aynı ama benim 2 katım ağırlık calısıyo diyebilirim. Ha birde yeni programa geçiçez onuda hoca vericek sanırım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürker.

2. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Sorduğunuz sorular forumda bir çok başlıkta yanıtlandı. Forumda arama yaptığınız takdirde istediğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz.

İyi Sporlar,

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : protein tozu, kilo alma

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş