Protein Tozu Hangisi Olmalı ? Ustalar içeri :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 12hunkar12 tarafından 9 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 12hunkar12

12hunkar12 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaşlar ,
    piyasada okadar çok protein tozu var ki kalite , fiyat , servis miktari vs vs derken adamın kafası allak bullak oluyor.
    Kısaca söyle özetleyeyim 1 yıldır bb yapıyorum orta seviye diyelim kendimce saglam bişekilde calısıyorum. Bir protein tozu alacağım. ON % 100 gold standart whey + creatin kullandım birlikte. Hani acıkcası benmi gözümde cok büyüttüm yoksa benim bünyemdemi cok etki yapmadı anlamadım. Ama içeriği ikisini destekliyor güzeldi. ve ikisininde fiyatı 189 tl gibi makul bi fiyata gelince kesinlikle göz ardı edilemez birşeydi.
    Simdi tekrar protein tozu alacağım yanınada bir creatin. ( Besleme ve performans ) Öncelikle fiyat 170 180 tl arası bir protein tozu önerebilir misiniz. ON % 100 gold kötü müdür. Daha iyileri var mıdır. Antreman sonrası ve öncesi için istiyorum yani sadece beslemesin. Maksimum kas kütlesi hedefim. Ne önerir siniz

Bilgilerimi vermeyi unutmuşum 19 yaş 176 boy 71 kilo

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben çok fazla bılgılı degılım bu proteın tozları hakkında ama geçen hafta proteın tozu aldım bende baya araştırdım dıyebılırım çok kısıye danıştım ve genelde hepsi bana aldığım markayı önerdı

muscletech nitro-tech 1.8 kg si taksıtle 175tl nakıt veya havale 165 tl alabılırsınız.

açıkcası daha 1 haftadır kullanıyorum etkısı hakkında konuşmak ıcın erken ama bu markada aklınzıda bulunsun istedim forumdada en fazla yorum alan muscletech nitro-tech ve optımum whey bende bu 2 si arasında kalmıştım

muscletech nitro-tech içinde whey var ve extra olarak başka şeylerde varmış
    muscletech ins sadece whey olanıda var 2.2 kg si 175 tl diye bılıyorum

bu marka bana sempatık gelıyor belki ılk kullandıgım proteın markası oldugu ıcınde olabılır aklınıda bulunmasını ıstedım

3. 12hunkar12

12hunkar12 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Yorumunuz için teşekkür ederim açıkçası bende kararsızım fazla derecede. Onun içinde tam ne var ne yok bilmiyorum. ON sağında yazıyor içinde bcaa glutamin falan var sanırım birde + creatin kampanyası olduğu için ikisi birbirini tamamlıyor 187 tl yede güzel ve cazip gözüküyor acıkcası. Bütcemde böyle tam diyebilirim.
    Ama Muscletech Nitro-Tech tek basına 185 tl oda 1.8 kg olanı. Simdi ikisi arasında ilkinden + creatinden vazgeçmeye deyecek fark varmıdır ustaların yorumlarına bırakmak lazım yada daha cazip bi kombinasyon önerecek varsa. Yorumlarınızı bekliyorum

4. 12hunkar12

12hunkar12 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Önceden yardım ederlerdi ama simdi öyle bişey kalmamış demekki.

5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplement-ar-ivi-f12.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş