PROTEIN TOZU HAKKINDA YARDIM

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve berkayilgun tarafından 17 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaslar ben protein tozuna basliyacagim yanliz bir kac sorum olucak ? Bu protein tozlari whey et sut peynir suyu gibi ayriliyor kendi iclerinde bunlar nedir farklari nelerdir ?

Birde hangi protein tozunu almaliyim ? Hardline turk markasi ve fiyat protein acisindan iyi diyorlar ama bir taraftanda o kadar kotuleyenler var optimum gold daha iyi diyen var sizce hangi proteini almaliyim fiyat ve yararlilik ikilisi icerisinde en iyi protein markasi nedir hangisini onerirsiniz ?

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    evet, peynir süt et bitki tozları diye ayrılıyor. mesela kilosu 5 liraya lor almak varken, onun toz haline getirilmiş kimyasal halini, kilosu 100 liradan alıyoruz :)

3. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    o konuda haklisin ama onun icinde peynir alti suyunu kullaniyorum zaten suanlik benim icin whey lazimda ne alim whey icin

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    elimde 1 kutu toz vardı, atılmasın diye bitirmeye çalışıyordum. vazgeçtim. 4-5 gündür kullanmıyorum. tozsuz devam edeceğim. o yüzden tavsiye ben veremem. ama ne zamandır spor yaptığını söyle ki, arkadaşlar ona göre tavsiye versin.

5. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    3 4 sender fitness yapiyodum baya ara verdim suan 2 3 aydir tekrardan duzenli olarak fitnessa ve antremanlara basladim

6. MonsterMMORPG

MonsterMMORPG Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Mersin
    şuınu söyliyim protein cok almadan bence kas gelişmiyor

yani mutlaka gücün artıyor ama kalite kas hacmi arttırmak için şart

7. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    selcukzafer bunu beğendi.
  8. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Bu nasil mantik allah askina..100gr lorda 17gr protein var 100gr tozda ortalama 90gr protein var..ince hesaplara girersek mutlaka lor daha ucuza gelicek...iki olcek protein tozu 55gr protein verir...55gr protein icin300gr in ustunde lor yemen lazim..her gun yiyebilirsen tebrikler...ikinci olarak tozun amaci kana cabuk karisip kas yikimini onlemek..lor bunu yapmaz lordaki wheyinde diger proteinlerden farki kalmaz...lor iskencesi yasiyacagina mis gibi tavuk balik et ye ayni sey
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Kasım 2014 ---
    Ultimateyi oneririm..optimumi kullandim tadi guzel ama gaz yapiyor..ultimatede bu sorun olmadi arti daha iyi etki yapti

9. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ben zaten tavuk balık yumurta çökelek süt ile ihtiyacımı karşılıyorum, elbette sabah akşam lor yiyecek halimiz yok. ama inan ki 3 kilo lor yemek, 3 ölçek tozdan daha çok işkence vermiyor

10. selcukzafer

selcukzafer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar kibrisdayim mutant mass gainer önerdiler 7 kg 240 tl hacim için bu nasildir kalitesi fiyatı bilen biri yardımcı olursa sevinirim

11. 6Bullets

6Bullets Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim kusura bakma ama protein tozuymuş oymuş bunlar hikaye. Bu supplementler gerçekten bir işe yaramıyor. Ha sen dersinki ben güzel besleniyorum günlük proteinim karbonhidrat alacağım miktarlar belli. O zaman yanına EK olarak takviye alırsın. Ama proteinsiz kas gelişmez derseniz bu protein tozu olmadanda kaliteli proteini besinlerden alabilirsin. Fiyat marka konusuna gelecek olursak hepsi aynı şey. Kimisi markaya para öder kimisi daha ucuza hardline alır. Ama sana bi tavsiye en ucuzunu almaya bak. üstündeki markaya para ödüyorsun çünkü ikisininde içindeki madde " PROTEİN " . Kimisi markasını över 200 tl fiyat biçer. Diğer bi marka fazla övmez reklam yapmaz 100tl fiyatı olur ama aralarında çok çok çok az bir fark vardır. Umarım yardımcı olabildim.

12. jonahhex

jonahhex Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Gerçekten bir ise yaramıyor mu?? Ilginc tabi :) Ama son söylediğine katılıyorum markaya takılmak doğru değil bütçeye uygun olan alınmalı sonuçta çok kompleks urunler degil bunlar

6Bullets bunu beğendi.
  13. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Yapistir nitrofullu o zaman...afiyet olsun

14. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar yorumlar icin tesekkurler buyuk ihtimal hardline alicam kullandiktan sonra size sonuclari yazarim

15. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Aldiginiz urunun markasi onemli degildir buna katilirim dikkat etmeniz gereken bir olcekte 30gr da ne kadar protein bulunur...30gr da 27gr protein bulunan bir tozla 30graminda 20 gr bulunan tozlarin karsilastirmasini ve muhasebesini yapin..hardline icin kullanmadim ama iyi yorumlar var basarilar..

16. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    yüzde 80 hardline de

17. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    https://www.bodyforumtr.com/threads/protein-tozu-Önerileri.46/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/protein-tozu-İçeriği-dikkat-edilecek-hususlar.85426/

Arama Kelimeleri : protein tozu

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş