Protein tozu hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BordoBereli-74 tarafından 28 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BordoBereli-74

BordoBereli-74 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar protein tozu hakkına bir kaç sorum var bu soruların cevabını bir süre araştırdım ve tam cevaplarını alamadım emin olamadım

öncelikle kick boks yapıyorum ve elimde dambıl var evde spor yapabiliyorum 2 senedir vg ile uğraşıyorum ama daha fazla gelişemiyorum ve bunun üzerine protein tozunun (bence) şart olduğunu düşünüyorum okullar kapanınca çalımayı düşünüyorum paramın bir kısmıyla evi body gibi yapmayı düşünüyorum :) ve protein tozu almayı düşünüyorum yada bunun yerine proteine haltere felan vereceğim para yerine direk bodyemi yazılsam?

Şimdi protein tozu hakkında takılan sorulara gelelim

-Protein tozu bana nekadar süre gider örn 2 3 ay hangi günler hangi zamanalr kullanmalıyım (100 200 lira arası almayı düşünüyorum)

-Protein tozunu 5 6 ay kullansam ve istediğim vücuda gelsem ve artık protein tozu almayı bırakıp sadece düzenli beslenme ve antreman yapsam yaptıklarım boşuna gidermi vücudum eski haline dönermi?

-Hangi marka protein tozu öneriyorsunuz

vücudumda orantısızlık var örn sağ kolum sol kolumdan büyük ve çoğu araştırma sonucunda ayak kaslarının vücut geliştirmeye çok etkisi oluyormuş ama ben bugüne kadar ayak kasları için pek geliştirme yapmadım kick boksa başladığımdan beri sağ ayağım sol ayağımdan fazla kas olduğuna fark ettim sağ ayağım kas var sol ayağımda yok accaba orantısızlık burdanmı geliyor ve artık ayak kaslarınıda çalıştırmayı düşünüyorum :)

Son düzenleme: 28 Mayıs 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : protein tozu onerileri, ucuz protein tozu, protein tozu ne kadar gider, sarkar mi?sag kol sol kol orantisiz, asimetrik,

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : protein tozu onerileri, ucuz protein tozu, protein tozu ne kadar gider, sarkar mi?sag kol sol kol orantisiz, asimetrik,

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş