Protein tozu hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve seromero1 tarafından 18 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. seromero1

seromero1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba umarım yanlış bir yere başlık açmamışımdır ilk başlığım çünkü:)

1 aydır body yapıyorum ve bugün 2273 gr whey gold standart protein tozu aldım fiyatı 160 tl fiyat vermemin sebebi soracağım sorudaki sahte olup olmama durumdan dolayıdır. gelen protein tozu bayağa bi büyükmüş resimdekinden. şimdi size sormam gereken 2 soru var. ilk önce 1.sorum;

bayram dolayısıyla spor salonumuz 5 gün boyunca kapalı olacak. acaba evde 50 60 mekik, 15-20 şınav çektikten sonra protein tozu kullanmam faydalı olurmu yoksa o antreman çokmu az gelir ve protein tozunu antremana başlamadan 15-20 dk önce ve antreman sonrasımı içmem gerekiyor. Protein tozunun sahte olduğunu nasıl anlarım?

2.sorum;

protein tozunun ilk içişte etkisini görürmüyüz?

beni biraz aydınlatabilirmisiniz bu konular hakkında bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:42 ----------

konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlermi

2. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Selam,

Ürünün sahte olup olmamasıyla ilgili bir yorum yapamam ama sanmıyorum sahte oldugunu..

Bence 5 gün dinlen.. Evde yaptıgın şınavla falan boşuna harcama tozunu :)

Bayramdan sonra sıkı bir şekilde başla.. Antrenmandan yarım saat önce su ile 1 ölçek al , ağır ve verimli bir antrenman yap , antrenman bitiminde 1 kaşık su ile al.

Toplamda 50 gr gibi bir protein almış olursun bu günlük ihtiyacını karşılamasa da antrenman yaptıgın süre zarfında kaslarının doymasını sağlayacaktır..

16 yaşındasın , günlük kilo x 1.5 protein alman yeterli olur.. Günde 2 kaşıkdan fazla içme toz , çok ağır antrenman yaptıgın günler gece yatmadan süt ile de alabilirsin.

seromero1 bunu beğendi.
  3. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Evde şınav mekik ile çalışmaya boşuna tozunu harcama derim.

Ayrıca seni bi konuda uyarayım; protein tozu içiyorum diye tamamdır bu iş dememelisin. Günlük doğal yiyeceklerden proteinde alman gerekiyor.Aksi takdirde paranda zamanında boşa gidecektir..

seromero1 ve Danny Boy bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Protein tozunu umarim mucize gibi gormuyorsundur.Nihayetinde protein takviyesidir. Gunluk protein ihtiyacinin %80 inini dogal karsilamaya ozen goster. Protein tozu guc vs katkisinda bulunmaz. Sedece ve sadece diyetine katkida bulunur.

Sayfayı Paylaş