Protein tozu hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ireo13 tarafından 18 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Sizce Kullanmalımıyım ?

1. Kullanma

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Kullan

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ireo13

ireo13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlarım abilerim merhabalar,
    Bu hafta spora başladım ve kilo sorunum var kilo alamıyorum yediğime içtiğime dikkat ediyorum fakat hep aynı kilodayım. Spora yazılıp kilo aldırıcı tozlardan alayım dediğimde arkadaşım bende var almana gerek yok dedi fakat ben bu ürünleri tam olarak nasıldır bir zararı varmıdır bilmiyorum vede resimdeki ürün kapağı hiç açılmamış fakat son kullanma tarihinde 09/14 yazıyor bozulmuşmudur bu halde kullanırsam ne gibi sorunlar ile karşılaşabilirim ? Teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
  3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    https://www.bodyforumtr.com/threads/son-kullanma-tarihi-1-sene-geçmiş-whey-protein.46970/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/son-kullanma-tarihi-geçmiş-protein-tozu.24650/

Arama Kelimeleri : son kullanma tarihi protein,skt geçmiş supplement,son kullanma tarihi.

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş