Protein Tozu Hakkında Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Rigby tarafından 28 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar sporda 1. yılı tamamlamak üzereyim fakat gelişimim gerçekten çok çok kötü. Buda moralimi bozuyor. Antremanda sınırlarımı iyice zorluyorum fakat protein yeteri kadar alamıyorum. Şu anda normal birinin 3 aylık çalışması gibi vücudum. Doğal besinlerle 140gr protein alamıyorum. 60-70 ya alıyorum ya almıyorum o derece. Protein tozu almaya karar verdim fakat internette birkaç araştırma yaptım. Kimileri zararı yoktur diyor. Kimileri karaciğer ve kalbe zararlıdır diyor. Bir vücut yapacağım diye sağlığımdan da olmak istemiyorum önce sağlık. Sizin protein tozu hakkında görüşleriniz neler dir ? Birde protein tozu tavsiyesi yaparsanız sevinirim. Buradan marka verilmiyorsa özeldende yazabilirsiniz.

2. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Bilgi verecek olan..

3. DarkGuardian

DarkGuardian Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Protein tozunun verdiği zarar felan yok hepsi palavra.
    Gelişimin genetik ve diğer faktörlere göre değişir.Boşver kafana takma zaten önemli olan boyu değil işlevi,belirli bir ağırlık artışı olmuştur zaten.
    Protein tozu olarak ta whey protein öneririm, markasını bütçene göre uygun birşey al.
    Bu arada nickini beğendim

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş