protein tozu degılmı bu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cagatay tarafından 18 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. cagatay

cagatay Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aragdaslar....ben mega mass 4000 aldım.vede 750 gr 35 ytl neysee ee bu sımdı neden proteın tozu sınıfına konulmamıs anlayamadım gaıner lar dedıgınıde bılmıyorum ben proteın tozu dıye aldım anlatırmsıınız..alla alla eee bıde eskıden kullandıgım proteın tozlarından farklı sutle karısıtırca agır olmuyor sankım boyle hafıfcecık bişii gıbı

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    konuyu actıgın yere aıt urun kılo aldırıcı senınkı ıcınde proteınde var karbonhıdratda senınkı saf proteın degıl kılo aldırıcı ıkısıde ayrı seyler

3. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    değil arkadasım aldıgın yere danıssatdın keske sen kilo aldırıcı almıssın.bi forumu dolaş anlarsın zaten farklarını....

4. cagatay

cagatay Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa

ıyıde kılo aldırıcımı neyse ıyıdır ya bende kılo almak ıstıyom ama gogus bolgesıne kılo nasıl gıder onu bılmıyorum bıde ben yıne sutle ıcmeye absladım vede gobek sısmeye absladı ne guzel hap kullanıyodum ya bı daha toz almaaycam sısıyom

5. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    ben de almayacağım kilo aldırıcı...

evet daha tam o kadar profesyonel olmayacağınca weight gainer göbek büyütür ; onun yerine sadece protein tozu ; hem daha hesaplı hem daha yağsız falan filan... ben de bi daha kilo aldırıcı almayacağım... :)

Sayfayı Paylaş