Protein Tozu , Carnitin ve CLA görüşleriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve HUMOR tarafından 27 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    hem uyarıcı hemde norepınephrıne seviyesini arttırdığı için iyi yağ yakar :)

HUMOR ve RaJeV bunu beğendi.
  2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Son düzenleme: 3 Haziran 2012
  3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
  4. Thanatos

Thanatos Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    Etki alabildigim tek urun thermogenic bir yag yakiciydi ki sanirim bazilarinda yohimbine de var.

5. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    bir çılgınlık yapıp hydroxcut elite denesem mi diyorum. fiyatıda 100 tablet 140 civarı :( .Yohimbine,kafein,yeşilçay içeriyor.
    Danny_Boy söylediğin gibi ayrı ayrı almak mantıklı ve dahada ucuza gelir sanki.Kahve ve yeşilçay ne kadar tutabilir ki fiyat olarak.Fakat yohimbineyi bulmak biraz sıkıntı gibi gözüküyor.(bazı ürünlerin içinde var ama ben tek tablet olarak bulamadım.)
    Rajev dediğin makaleyi sık kullanılanlara aldım yarın ilk işim okumak olucak.Hafif bir gözden geçiriyim dedim;
    Metabolik hızı arttırıcı etkisi vardır.
    Kemik oluşumu ve kas kitlesini arttırır.
    İnsülin direncini azaltır.
    Yağ miktarını azaltır.
    Bunlar bile yeterli sayılır aslında.Ve Bazı besindeki değerlerine bakınca sadece Tereyağı(haftanın her günü),beyaz peynir(haftada 4-5),dondurmadan (haftada 1) olaraktan çok az aldığımı farkettim.Tabi günlük Cla ihtiyacını bilmeden böyle bir yorum yapmam doğru değil fakat makaleyi tam okuduktan sonra günlük alınması gereken miktarıda öğrenmiş olurum.
    Ayrıyetten dediğin gibi tatlı isteğini azaltıyorsa sırf onun için bile alabilirim diyetteyken çıldırıyorum çünkü tatlı yememek için(özellikle yazın dondurma vs.).

Son olarak aklımda şekillenen takviyeler 2 ye ayrılmış durumda;
    A(En hızlı etkiyi alıyım mantığı)
    1)Gaspari Myofusion 160TL
    2)Hydroxcut Hardcore Elite 140TL
    3)Cla (Okuduğum birçok yorumda carnitinin enerji içeceği tarzı lanse edilmesinden ve termojeniklerin aynı etkiyi karşılamasından carnitin yerine cla yazıyorum.)
    4)Marincap Balık Yağı
    5)Opti-Men Multivitamin (Alındığında ZMA(Çinko-Magnezyum-Vitamin B6) gerek yok sanırsam.Ürün içeriğinde barındırıyor.)

B(şimdilik yeter fazlasına gerek yok mantığıyla)
    1)Gaspari Myofusion 160TL
    2)Günde 2-3 bardak Yeşil Çay
    3)Antreman öncesi 1 bardak kahve
    4)Marincap Balık Yağı

Tabi hepinizden gelecek markayla ve kombinasyonla ilgili tüm yorumlara(total=450-500tl) açığım.

Bugun siparişi vericem artık ki Salı'ya kadar elime ulaşsın.1 haftadan fazla ara girsin istemiyorum spora.Biraz mükemmeliyetçi olduğumdan sanırsam araştırdıkça bazı şeylerin içinden çıkılmaz hal alıyor.Aslında bu sporda en iyi yöntemlerden biri bana göre amatörler için deneme-yanılma yöntemi.Daha yolun başındayım farklı markalarla farklı ürünlerle farklı tecrübeler yaşıyacığımı biliyorum.Her ne kadar bu şekilde düşünsemde parayı çöpede atmakda istemiyorum açıkçası.Daha önce forumda rastladığım Bruce Lee'nin "Eğer bir konu üzerine çok düşünürsen, onu gerçekleştirecek zamanın kalmaz." sözüde gerçek olucak resmen :eek:

Sayfayı Paylaş