Protein Tozu bitti sizce devam mı etmeliyim?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Kadirucarkanat tarafından 30 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Kadirucarkanat

Kadirucarkanat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar, dün itibari ile protein tozum bitti ama ben artık alma taraftarı değilim.
    Öğrenciyim ve bütçem sınırlı kalıyor, bana öğrenciye özel bir beslenme programı verir misiniz?
    Antrenman öncesi 3 adet haşlanmış patates ve bir kase yoğurt yiyorum bazen makarna falan antrenman sonrası 200gr tavuk göğüsü ve pilav tüketiyorum. Sabah kahvaltısı 4 yumurta 2 kaşık bal 1 bardak süt içiyorum ve tahıllı ekmek tüketiyorum. öğlen okulda olduğumdan sadece burçak buğdaylı bisküvi tüketebiliyorum. Sizce proteine devam etmeli miyim? Antrenman sonrası kas yıkımını önlemek için jelibon tüketiyorum, basit şekerden oluşur, hızla sindirilir ve insülin düzeyini arttırırlar ve kas onarımı ve büyümesini sağladıkları için tüketiyorum. Sizce protein almam şart mı? Yoksa böyle de devam edebilir miyim 70 kiloyum 177 boyum var. Sizlerin önerilerini almak istedim 5 aydır bu sporu yapıyorum. Öğrenciye özel bir beslenme verir misiniz okulum 1.30 ve 6.30 arası
    Şimdiden teşekkür ederim :)

2. escapist92

escapist92 Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    diş hekimi
    Yer:
    izmir
    toz dışında aldığın protein sana yetmez.kaç kilosun

3. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    488
    Ödül Puanları:
    93
    Burçakla olmaz o iş, yanında götür bişeyler

4. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    protein alımın cok düşük zaten beslenmeye daha önem vermelisin tozdan önce yapacakların arkadaşların dediği gibi burçakla olmaz tüketebileceğin haftada 2 kere ton balık konservesi olabilir. lor peyniri içeren bir ekmek arası tavuk gögüslü sandviç olabilir (okulda tüketmen için) ama günde 300-400 gram tavuk gögsü vs tüketmelisin. yatmadan 1-2 saat önce lor tüket. fasulye nohut tarzı bitkisel protein tüketmenide öneririm. kolay gelsin.

5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    310
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Benimde yeni bitti protein tozum, ben antrenman sonrası mutlaka süt içerim , jelibon veya üzüm suyu tüketirim ve 20-30 dakika içindede protein shake imi içerdim şimdi ise sütü yarım litreye çıkardım ve yine biraz bekledikten sonra yumurta yiyorum birkaç tane, sanada tavsiyem bu yönde olur ve okula da arkadaşların dediği gibi protein ağırlıklı birşeyler götürmen iyi olur.

6. Oguzhan_04

Oguzhan_04 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Protein tozunu bitirdiğinde kaçkilo aldın kardeş?

7. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    310
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben spora başladığımda 69-70 kiloydum 3,5 ay bulk yaptım ve tam 3.5 ay sonra da toz bitti ve ben şuan 73-74 kilo arasındayım yağ oranım aynı ölçtürmedim ama karın kaslarımın belirginliğinde bir değişme olmadığından söyleyebiliyorum bunu.

8. Center Of Muscle

Center Of Muscle Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Protein tozu yerine ton balığı ye kardeş aynı protein değerini oda veriyo..

Sayfayı Paylaş