protein tozu + amino asit + karbonhidrat kombinesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve agartha tarafından 21 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. agartha

agartha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar elimde hardline whey 3 matriz + optimum serious mass + universal amino asit tabletleri var nasıl kombine etmeliyim acaba ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. agartha

agartha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu konuda cevap verebilecek deneyimli bir arkadaş yok mu acaba

3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Serious Mass ile ilgili bunu okumalısın.
    Öğün arası: Pozitif nitrojen dengesini korumak ve yüksek kalori diyetinizi deseteklemek için yarım porsiyon Serious Mass’ı iki öğün arası alabilirsiniz.

Antrenman öncesi: Antrenman sonrası yenilemeyi hızlandırmak için yarım porsiyon Serious Mass’ı yine antrenman öncesi alabilirsiniz.

Yatmadan önce: Daha hızlı kilo alımı sağlamak isteyenlere fazladan yarım porsiyon Serious Mass’ı yatmadan önce içmelerini tavsiye ederi.

Whey protein ise sabah aç karnına veya idmandan hemen sonra alınabilir. Günde tek içenler genelde sabah 2 servis içenler sabah ve idman sonrası içiyorlar bende öle içiyorum :)

Tablet aminolar genelde örnek 8 tablet alınsın diyor ise 4 idman öncesi 4 idman sonrası alınıyor veya gün içinde eşit saatlere bölerekde kullanılabilir ben 1 kere kullanmıştım günde 3 öğün den önce alıyordum.

4. agartha

agartha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    çok teşekkür ederim dostum sağol

Sayfayı Paylaş