Protein Tozu almalı mıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fungsclup tarafından 25 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fungsclup

fungsclup Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Biliyorum bu tür başlıklar daha önce çok kez açıldı hatta arama motorlarında da arattım en çok bu site geldi karşıma.

Boy : 1.80
    Kilo : 86

Vücut geliştirme salonuna 3 ay kadar gittim ancak 1 kilo bile veremedim çareyi evde bulunan koşu bandında buldum.2Günde 1 yaklaşık 4.5 km kadar koşu+hızlı yürüme şeklinde kendimi şartladım ve ekmeği kestim.Kısa sürede 95 kilodan düştüm.Evde gerekli olan ekipmanlarım var ancak kaslarımda herhangi bir gelişme olmuyor abimin hocasına sordum yeterli proteini alamıyor olabilirsin dedi ve özellikle göğüs bölgemde hep bir uç kısımda sarkma var(jinekomasti değil) ve giydiklerim üzerimde güzel durmuyor.Abim uzun süre bu işi yaptı ancak protein tozu olmadan çok fazla ileriye gidemedi(yine de şimdi baktım durumu iyiymiş iyi).Protein tozu almaya karar verdi ve spor salonundaki hocasıyla birlikte bir karar vermişler.Ben de evde zaten cardiomu yapıyorum dumbell,kapı bar vs. de var şimdi protein tozu kullansam(tabi ki az miktarda ve düzenli olarak)az da olsa bir gelişme olur mu yoksa daha mı çok kilo alırım? Teşekkürler.

2. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    protein tozu kilo aldirmaz aldirsada minimum olur ve asil gorevi kaslari beslemektir ve yapisina katilir . yagsiz protein kaynakli besinlerle birlikte kombine edersen sonuc alirsin ama zaten iyi protein aliyorum beslenerek diyosanda likit aminolarada yonelebilirsin :)

iyi calismalar ve sonuclar dilerim

3. fungsclup

fungsclup Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam teşekkürler kilo aldırmaz ibaresi benim için yeterliydi.Zaten yağdır şekerdir bunları minimumda kullanmaya çalışıyorum sonuç olarak vücut bunların hepsine ihtiyaç duyuyor tamamen kesemiyorum.Sağlam et yerim ancak yine de yeterli olmuyorsa diye denemeyi düşünüyorum peki ben 3-4 ay toz kullandıktan sonra bırakırsam vücudumda ne gibi değişiklikler meydana gelir?

4. fungsclup

fungsclup Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Protein tozu almaya karar verdim ancak hangisini alacağıma karar veremedim spor salonundaki hocam HardLine Soy Pro almamı söyledi ancak yorumları okuduğumda kilo aldırdığını etkisinin fazla olmadığını ve cinselliği azalttığı yönünde paylaşımları okudum.hardline Power Pro almayı düşünüyorum ama siz ne dersiniz kilo almak istemiyorum.

Sayfayı Paylaş