Protein tozu almak isteiom ama..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Tamer tarafından 23 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    creatın kullanımı kiloya gore degısır.80 kılo altında ısen 4 gun boyunva 20 gram yukleme yap.yanı gunde 4*5 gram alacaksın.toplamda 6 hafta kullanavaksın ve 2-3 hafta kullanmaya ara vereceksın.yuklenme donemınden sonrakı gunlerdede sadece 5 gram antrenman sonrasında alabilirsin.

2. Tamer

Tamer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    74 kiloyum hocam .. o zaman yrndan itibaren günde 4 porsyon olmak üzere sabah öğle öğleden sonra ve akşam olmak üzere 5 er gramdan 20 gram ı 4 gün boyunca alacam 4 günde 80 gram eder bu da. yanlış anlamamışım değil mi ? çünkü çok farklı şeyler söylenior biraz kafam karıştı
    :oops:

yorumunuz için tşk ler hocam ;)

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    dogru anlamışsın tamer.benim yıllardır kullanımım bu sekılde.dırek alakası nedır bilemem ama yag yuzdesı fazla ise bu urun pek gozle gorulur sonuclar vermıyor (aklında bulunsun).diyet donemınde katabol surecı engellemede basarısı daha fazla goze çarpıyor.keske dhea falan lasaydın.creatıne oranla performans artışı daha belırgın oluyor.hem fiyatıda uygun.

4. Tamer

Tamer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    artık almış bulunduk :) GNC de indirim var die aldım aslında bayada ucuza geldi ( 17 ytl 250 gr ) fazla bi yağ oranım da yok , umarım olumlu sonuç alırım . yorumlarınız için tşk ler hocam ;)
    forumda olmasa napcaz :)

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    izmirde gnc magazasına gıttım ama bu ındırımden adamların haberı bıle yok.iki tesebbusum oldu bos cıktı.bende gıdıp kgt aldım.
    forum olmazsa ne yapacagız demişsin;tecrube ve deneyımını kendın kazanacaksın.bıraz uzun zaman ve maddıyata zarar verıyor ama baska çaresıde olmuyor.az zarar etmedım bu açıdan bakacak olursak.

6. Kayser Soze

Kayser Soze Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam, bende bugün gnc den creatin plus aldım 10 ytl ye son kullanma tarihi: 04-07. benim ki toz şeklinde, tablet halinde olanının da fiyatı 10 ytl. makul gördüm ve aldım lakin ilk defa keratin kullanacağım satıcı kız spordan sonra bir çay kaşığı al diyor üzerini okuyorum 24 gr dan 4 gün kullan ve bırak diyor nasıl kullanmam gerektiği konusunda kararsız kaldım. ben yükleme yapmasam her antreman sonrasında ( haftada 3 gün salona gidiyorum) 1 çay kaşığı(6gr) alsam verim alabilirmiyim ve bu şekilde kullanırsam da yüklemedeki gibi ara vermem gerekir mi? (kilo 70) saygılar.

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    imkanların kısıtlı ise sadece antrenmandan sonra 5 gram alabilirsin ama 1 çay kaşıgı 6 grama esdeger degıl.

8. Tamer

Tamer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    1.5 çay kaışıgı yaklaşık 6 gr ediyor.

Ben iki haftadır kullanıorum bi etkisini görmedim . Ya bende yada gnc nin ürünlerinde bi sorun var :)

9. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    tamer senin bu gözlemine ben de katılıyorum..
    ben de gnc'nin creatin monohydratini kullanmaktayım.. (fiyatı diğer markalara göre en hesaplı olan gnc'nin creatin ürünleri)
    ancak beklediğim performansı bu ürünle sağlayamadım..
    vitamin ve mineral hapları konusunda kalitesini tartışmam, ancak creatin ve diğer sporcu supplementleri konusunda arkadaşları gnc'yi önermiyorum..

Sayfayı Paylaş