protein tozu alım satımla ilgili

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve xxxx1112 tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xxxx1112

xxxx1112 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    beyler size danışmak istedim çevremden yeterli bilgi almadığımdan dolayı şimdi benim bir arkadaşım var spora başladı 3 kutu protein tozu aldı kazein 2 tanede whey ama en iyi markalar 250-300 tl arası 2.5 kg bunlara toplam 600 tl verdi şimdi ise sporu aradan 2 hafta geçti bunun tiyatro kursu vardı onu mu ne kazanmış onun için sporu bıraktı bana diyor sana satıyım 3 ü 250 tl teki 60 tl ama bende de soya var ama pek işe yaramıyor şimdi sizce alayımmı ama maddi durumum biraz kötü şu gunlere 4. ayım sporda bi yararı olurmu whey kazeini kullansam bir şey olur mu aldım diyelim bunlar uzun süre durursa bir şey olur mu birde zaten soya proteinini zorla aldım ailem izin vermedi ama babam bilmiyor yinede ben bunları nasıl saklıcam sorusuda var aklımda beyler sizce ne yapayım

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  3. xxxx1112

xxxx1112 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bende tam bilmiyorum ama o çocuğu bilirim almışken aldığı şeyin en iyisini alır para lafı yapmaz 3 ünü de zaten 600 tl civarında aldı bakırköy capacity avm de varmış oralarda işte gösterdide fişi yani tanesi 300 tl geldi diyor tanıdık vardı oyle aldım sipariş verdim diyor.

Sayfayı Paylaş