Protein tozu önerileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ahmttn tarafından 12 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmttn

ahmttn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhaba.
    Ben yaklaşık 6 ay body building yaptım. Ancak dersler bahanesiyle sporu bırakmak zorunda kaldım. Ama baktım ki sporsuz hayat olmuyor ve tekrardan başlamaya karar verdim. 6 Ay çalıştığım süreçte hiçbir supplement kullanmadım ancak şimdi kullanmak istiyorum. Sizce belirli bir süre zarfı beklemeli miyim yoksa hemen mi kullanmalıyım ? Birde önerdiğiniz protein tozları varsa söyleyebilir misiniz max. bütçe 200TL
    NOT
    17 yaşındayım 64 kiloyum 1.78 boyum var

2. ozan1978

ozan1978 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    120tl civarlarında bsn satılıyor,yanına birde creatine alırsın.Gerisi beslenme,ve idman..Kolay gelsin..

3. ahmttn

ahmttn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevabınız için teşekkürler. Ancak supplementler hakkında hiçbir bilgim yok bsn sanırım bir marka tam olarak ne kullanmalıyım biraz açabilir misin ?

4. ozan1978

ozan1978 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    BSN marka evet 120 küsür civarı satılıyor,google dan yazarsanız bulabilirsiniz,creatine muhtelif markalarda mevcut onuda google dan aratıp bütçenize göre satın alabilirsiniz.Ben kısıtlı bütçe ile ilk sırada alınabilir diye önerdim size,protein tozu ve creatine bence ilk aşamada alınabilinecek şeyler.Meyve-sebze yeterli tüketmiyorsanız multi-vitamin de olabilir.İyi ve dengeli beslenip sıkı çalışırsanız zaman içinde karşılığını zaten alırsınız.Supplementler size mucize yaratmıyacaktır,fakat sizi motive edebilirler.

Sayfayı Paylaş