protein tozu (öneri)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bayram76 tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bayram76

bayram76 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    5ayı geçkindir vücut geliştirme ile ilgileniyorum.. düzenli olarak haftanın 4günü çalışıyorum... protein tozu olarak
    Muscletech Nitro-Tech Performance Series 4 LBS kullanıyorum ve protein tozum bitmek üzere... yeni bir protien tozuna başlamak var kafamda eğer varsa daha iyisine geçmek istiyorum.. sizin tavsiylerinizi öğrenmek için bu konuyu açıyorum..

2. onursnl

onursnl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende aynı protein tozunu kullanıyorum daha önce sürekli her protein bittiğinde değişik markaları alırdım optimum,bsn vs. içlerinde en iyisi ben Muscletech performans serisi hacim kattı bana ve anremanlarda daha verimli oluyorum içindeki Creatin sayesinde sanırım aynı seviyede Türk malı Hardline ıda denemeyi düşünüyorum aslında fakat tat olarak Muscletechi yakalayan protein tozu zor olur tahminim.

3. bayram76

bayram76 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Hardline Nutrition VMax 2300 g Protein
    bu ürünü gördüm az önceki arastırmam sonucunda protein değeri bakımından oldukca iyi görünüyodu içeriği.. creatinde varmıs içinde ama zaten ben extra creatin kullanıyorum :) bu ürün hakkındaki düşünceleriniz nedir??

4. onursnl

onursnl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benim dedigim Hardline whey 3matrix bu urunu kullandim ben cileklisini tat olarak tatmin edici degildi ama performans olarak son derece iyi bir urun hardline in son yillardaki en iyi urunu sanirim.

5. bayram76

bayram76 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    arasında pek fark yoktu benm yazdsıgımla fiyat olarakda daha ucuz o yüzden sordum??? iyi ise onu alcaktım

6. onursnl

onursnl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Matrix olani al bence cikolatalisi cikmis o guzeldir faydasida olur

7. bayram76

bayram76 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları: