Protein Tozu Önerileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Despo tarafından 22 Ağustos 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 352 üye.
  1. pegasus

pegasus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Protein Tozlarinin Calismaya Baslanilmasindan Itibaren Kacinci Ayda Kullanilmasi Gerekir Bunun Bir Standardi Varmi?

2. constant

constant Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    salona yazıldığın gün başla

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bunu doğru bir tavsiye olarak görmüyorum..lütfen yenileri yönlendirirken dikkatli olalım..

doğal olarak almayı denemeden hemen 3-6 ay supplementlara girilmesi doğru değildir..gereksizdir..

4. TEKSASLI

TEKSASLI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iso star

merhaba arkadaşlar...
    ben bady'e yeni başladım 1 bucuk ay oldu ve tartşdıgınız iso starı gördüm..
    bende bununle ilgili bir şey bilmiyorum nasıl kullanacagımı dahi bilmiyorum bana söylermisiniz yardım edermisiniz..
    antiramandan sonra evet ama daha sonrasıda kullanacakmıyım
    yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar
    boy,1,79
    kilo,65

5. Blood

Blood Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    mrb
    beslenmeme bu aralar dikkat edemiyorum 2 öğünle yaşıyorum protein tozu kullanacam da benim için önemli bir sorun var !
    çocukluğumdan beri taekwondo yapıyorum ve vucudum çok esnek bu tozu kullanırsam esnekliğimi kaybedermiyim ?

1 tanede resim koyuyum esneklikten kastımı anlayın :)

teşekkürler.

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hayir kaybetmessin.

Blood bunu beğendi.
  7. Düşünüyorum

Düşünüyorum Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba arkadaşlar:)

Umarım daha önce sorulmamıştır...

Yeni programa başladım ve hoca bana günde 200gr. protein almamı önerdi. Kilo verdikten sonra kasları geliştirmek amaçlı, günde tek bir kas grubunun çalıştırıldığı bir program. Şu anda 82 kiloyum.

1- Sizler kilo protein oranını nasıl ayarlıyorsunuz? Kilo başına 1.5gr mı? 2gr mı? 2.5gr mı? (Hem uzman görüş nedir, hemde siz ne yapıyorsunuz?)

2-Protein tozu alıyorsanız, ondan kaç gram kullanıyorsunuz?

Hesap yaptığımda günde 4 kaşık (yaklaşık 120gr)Opt. Nutrition Whey alırsam, 10lbs lik en büyük paket 35-40 günde bitiyor. Bu ürün Türkiye'de 300YTL(indirimden!!!) satılıyor.

3- Ayıptır sorması, kusura bakmayın ama merakımı yenemedim. Siz her 40 günde 300YTL mi harcıyorsunuz protein tozuna?

Saygılar:)

8. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Optimum Whey başlığı altında açıklanmıştı zaten ama söliyelim tekrar 1 scoop 30gr buda yaklaşık 2 yemek kaşığına denk geliyor. Forumda hocalarımızın önerdiği Whey proteın alma miktarı 100grdı diğerini katıdan almamız gerektiğini söylüyorlar(Sindirilmiş proteinin karaciğeri yormaması için).Yani sen 10lbs'yi 30-40 günde bitiremezsin imkansiz.:)

Düşünüyorum bunu beğendi.
  9. staythug

staythug Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    S.A. konuyu acan kardesim paylastıgın biligilerden dolayi Allah razı olsun.benim bi sorum olcakti,her hangi bir fikri olan arkadasımız yanıtlarsa cok makbule gecer.forumda gezerken www.netrition.com adlı sitenin guvenilirliginden bahsetmislerdi.Allah izin verirse burada gecen iki urunden birini almayı dusunuyorum; Optimum 100% NATURAL Whey, 5 Lbs., Gold Standard Strawberry, veya Optimum 100% Whey Protein, 5 Lbs., Banana Creamsorum ise;whey le - whey protein yazan urunlerin arasında bir fark varmı.aklıma biri proteinli digeri deildir herhalde diye geldi ama fazla bilgim olmadıgı icin mazur gorursunuz insallah.evim musait cok sukur,ufaktan simdilik biseyler aldım daha once 3 ay salona gittikten sonra ara verdim suan ewde yalnız yapmaya calisyorum protein tozunu suan almalımıyım.Simdiden cok saolun,Allaha emanet olun.

10. fraud

fraud Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar slm, bukonu için yeni başlık açmak istemedim ve çok araştırdım bu konuyla ilgili içimi rahatlatıcak bi yazıda bulamadım, ben mart başından haziran temmuz ayına kadar sıkı bidiet yapcam bi 10-12 kilo vermem gerek,cardioyla beraber optimum whey gold ve misal ültimate CLA kullanıyım diyorum üstadlar sizce doğrumudur bu tercihler

11. fraud

fraud Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ayrıca 1,85 boy 95 kilo ve 6,5 aydır yapıyorum bu sporu

12. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    2 ürün arasındaki fark "natural" olanda katkı maddesi vs. yok. Diğerinde çeşitli tatlandırıcılar vs. var. "Whey" peyniartı suyu protein yani whey'le whey protein aynı şey.

13. body_stylers

body_stylers Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ANKARA
    arkdaşlar ksra bkmayın sorcağım bi soruvar ama ona uygun bi başlık göremedim mecburen yazmk zornda kaldm.bilqi verdikten sonra silersiniz diye düşündüm.amıno 1900+Gakic+glutamıne alıyorum idmandan once ve sonra amıno+Gakic+glutamine aynı anda içiyorum bi zararı olrmu kombinede?tkrar ksra bkmayn

14. eerrggiinn

eerrggiinn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci,Yuzme Egitmeni
    Yer:
    Ankara
    Arkadaslar biri bana Protein tozu ve amino asid arasindaki ayirt edici farki yazabilrmi lutfen.Yani neden protein degilde amino veya tam tersi neden amino degilde protein?

15. fatihay

fatihay Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    ankara
    kardesm protein tozu sana iiiiiiiiiiiiiiiiiibench_O

16. kunabe

kunabe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ilk önce site çok güzel demek isterim..benim boy 1,90 kilo 78 2 yıl öne bel fıtığı oldum ve birden 95 kilodan 78e düştüm bi dahada kilo alamadım yiyip yiyip alamıyorum.hint fakirine döndüm :D
    .1 aydır Vg ye başladım protein tozu kullanmak istiyorum acaba çokmu erken?yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme: 25 Mart 2008
  17. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  18. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    şimdilik erken..
    buraya da bakınız..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlarda-supplement-kullan-t8691.html

19. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    arada hiçbir fark yok satış stratejisi ile alakalı küçük birkaç değişiklik işte yeni ürün gibi pazarla
    ''Note: Optimum has made a slight change to the formula of 100% Natural Whey Protein to make it an even better protein powder. The name is changing also to be "100% Whey Gold Standard".''

20. gabrielzagu

gabrielzagu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar daha önce dönem dönem ağırlık çalıssamda ( 5 yılda toplasan 2 yıl) yaklasık 8 aydır düzenli olarak çalışıyorum...bu ay basında 1 kür animal cuts uyguladım.bir hafta ara bitti ve yarın 2. animal cuts kürüne başlıyorum..bu sefer birde animal nitro aldım(5000mg human muscle protein+7000mg BCAA içeriyor) 2 dolu bir boş idman günlerinde hemen idman öncesi ve sonrasında birertane alıcam...gelelim soruma: bunların yanında birde ultimate nutrition ISO sensation 93( bir serviste 28g protein+2g glutamine+500mg BCAA içeriyor) aldım. ama bunu programıma nasıl ekliyecegime karar veremedim tam olarak..yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş