Protein Tozu Önerileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Despo tarafından 22 Ağustos 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 352 üye.
  1. flatliner34

flatliner34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba herkese
    spora başlayalı 3 ay kadar oluyor şuana kadar herhangi bir supplement kullanmadım. ama artık vucut gelişimi durdu diye düşünüyorum arkadaslarımın önerisiyle bi kac ürün inceledim sizce hangi ürünü kullanmalıyım yardımcı olan arkadaslara şimdiden teşekkür ederim
    multipower whey izole protein
    http://www.redsupplement.com/Multipower-100-Whey-Isolate-Protein-2000-Gr_34.html

weider premium whey protein

http://www.redsupplement.com/Weider-Premium-Whey-Protein-Tozu-2300-Gr_377.html

olimp whey protein

http://www.redsupplement.com/Olimp-Whey-Protein-2200-Gr_62.html

2. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    En ucuz olanini al hepsi iyi marka

wrath

3. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    inkospor şiddetle tavsiye ederim weider ve dymatize iso 100 kullanan bırı olarak

metinav bunu beğendi.
  4. flatliner34

flatliner34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    inkosporu ilk defa duydum bunuda incelicem :)

5. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    alman cfm teknlojisi ilk kullandıgım toz ve etkısı tadı uretımı stoklarda yoktu yenıden gırdı elımdekı bıtsın hemen alıcam

6. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Bende dün sipariş ettim yeni aspartamsız inkosport wheyi...Bunu ve bodylab24 wheyi dönüşümlü kullanıyorum..İkisi de alman-holland üretimi kaliteli ve gerçek içeriklere sahip...Diğerleri özellikle çok fazla abartılan, fiyatları uçuk bazı markalara, danabol steroidi karıştırıldığını duymuştum.Bu nedenle kısa zamanda şişmeye böylece göz boyamaya neden oluyorlar.

Franquez bunu beğendi.
  7. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Daha iyi bilenler vardır umarım cevap yazarlar .Şimdilik bn diyim ki :)
    Bence gayet başarılı bir biçimde gidiyorsun göbek küçülüyor sen büyümeye devam ediyorsun.
    Kilon x1.5veya kilox2 olarak protein al günlük kalori ihtiyacını hesapla 1gr protein 4 kalori bundan sonra ise yağ 1gr 9kalori ve karb 1 gr karb 4 tü heralde bunlara göre alımını belirle . 300 -500 fazla al büyürsünde :) umarım yardımcı olur .

afa bunu beğendi.
  8. afa

afa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkür ederim kardeşim yorumların için :)

Mehmetcankat bunu beğendi.
  9. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Önemli değil kardeşim.
    Şuan ben spor sonrası için musclemeds carnivor beef protein isolate kullanıyorum vitamin creatin vs de var içinde spor harici ara öğünlerdeki protein ihtiyacımı karşılamak içinde genrise alacağım ileleyen haftalarda daha önce kullanıp memnun kaldığım için ve en önemlisi hesaplı olması dolayısı ile =)

10. 2uzeri7

2uzeri7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    ist
    Merhaba arkadaşlar
    108 kilo 1.83 boydayım. pazartesi başladığım diyetim ve spor ile 1 haftada 1.5 kilo verdim. grenade thermo detantor aldım sabah ve öğlen 1er adet kullanıyorum şimdi. haftaya 2şer adete çıkaracağım.
    yalnız günlük protein ve karbonhidrat hesabı yaptığımda yaklaşık 200-210 gr protein, 300 gr kadar da karbonhidrat almam gerektiğini gördüm. spor yaptığım günler bu oranların artması da gerekiyor sanırım.
    telefonumda fatsecret uygulaması ile yediğim içtiğimi anlık yazıyorum ve günlük tüketimlerimi görebiliyorum. ama protein ve karbonhidrat genelde az kalıyor. yumurta ve tavuk eti yiyen birisiyim ayrıca.
    Bu durumda atıyorum akşama protein ve kh tüketimime bakıp eksik kalanı bu protein ve karbonhidrat suplementerleri ile karşılayabilir miyim? spor yapıp yapmamam durumu değiştirir mi?
    Daha önce l-carnitin dışında kullandığım ve bildiğim hiç birşey yok. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler hayırlı günler

11. dlturksharky

dlturksharky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    İstanbul
    Daha önce ON whey, on hydrowhey , dymatize iso 100 ve en son muscletech %100 platinium whey kullandım
    suanda Multipower Isolate Proteini inceliyorum, biraz araştırayım dedim ama ürün yeni oldugu icin cok fazla yoruma ulasamadım
    kullanan , bile arkadasların tavsiyelerini rica ediyorum

12. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    nutrend'i hiç önermiyorum. çözülüşü bu kadar bir protein daha görmedim. sürekli shaeker dibinde torku bırakıyor. oluur da temizlemeyi unutrusam kazımak gerekiyor.

13. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    weider

14. bahadirhtp2

bahadirhtp2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar
    İlk bir kaç sayfayı okudum da herkes farklı markalar yazmış ama genelde whey. Şimdi hiç toz almamıştım ve 1 kg olanlardan almak istiyorum. ( 2 kg olanlar daha ucuz Gercı) Bir yazıda da direkt ağır proteinler takviyeleri yerine daha düşük olanları var diye okumuştum.
    185 Cm 104 kg 31 yaş
    Şimdi hocaya almak istiyorum desem ya alma erken diyecek yada kendi sattığını vermek isteyecek once Size danısayım dedim tesekkurler.

15. Arda13

Arda13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    lk olarak 16 yaşındayım. Daha önce Ultimate Prostar protein tozu kullandım. Arkadaşla beraber aldık 2kg paylaştık 1kg olarak ve pek bir etkisini göremedik. Şimdi değiştirmeyi planlıyorum şöyle bir marka listesi var;

1) Weider Premium
    2) Optimum Nutrition
    3) Hardline Whey Matrix
    4) Multipower

Şöyle birşey eğer Weider alıcak olursam beraber alıcaz yine kişi başı 1 kg düşecek diğerlerini tek başıma alabilirim sizce hangisini almalıyım? Bu markalar dışında da 230₺'ye kadar karşılayabileceğim marka önerilerinizi alabilirim. Cevaplar için teşekkürler şimdiden

16. AliiG

AliiG Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Optimum Gold kullandım faydasını gördüm ama wheylerden uzak duruyorum artık tavsiye isterseniz izole proteinlere yönelmenizi tavsiye ederim kana karışması daha hızlı ve daha kaliteli protein kaynağıdır.Şuan 4DN isolate matrix kullanıyorum izole protein sınıfının 1 numarasıdır.

17. Xxgoldxx9

Xxgoldxx9 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    girdigim her forumda hardline da hardline ne bu hardline sevgisi

18. TrumanShow

TrumanShow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    spora yeni başlıyorum protein tozu kullansam daha iyi bir sonuç elde edebilir miyim kullanacaksam hangi protein tozunu kullanmalıyım

19. Aregus

Aregus Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba bazen yiyecekler yetersiz kalabiliyor elimdede iyi bir markanın protein tozu var İdman sonrası kullansam ama düzenli olmasa bir sakıncası olurmu diğer günler gereken proteini sağlıyacağım

20. FINCHER

FINCHER Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba forumda pek kimse bana yardımcı olmadı. Son olrak buraya yazıyorum umarım yardımcı olabilecek birileri olur.

Şimdi ben hem kilo almak ve kas yapmak, hacim kazanmak istiyorum.

Boy 165 kilo 60

Hangi ürünleri başlangıç olarak kullanmamı tavsiye edersiniz 2 hafta oldu spora başlayalı. Önceden çok az yaptım o kadar.

https://www.supplementler.com/urun/optimum-gold-standard-whey-2273-gr-608
    https://www.supplementler.com/urun/muscletech-nitrotech-performance-1816-gr-722

Yoksa bu kompleks daha mı iyi benim için?

https://www.supplementler.com/urun/weider-hardcore-whey-3200-gr-6477

Sayfayı Paylaş