Protein Tozu Önerileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Despo tarafından 22 Ağustos 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 352 üye.
  1. Twd33

Twd33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Dymatize ve optimum kullandım fiyat acısından dymatize yi bırkatım optimuma gectim tadı birden kötü geldi pek bi faydasınıda göremedim şahsen eğer maddi durumunuz varsa dymatize isolate yi tek geçerim ah şu ekonomik durumlar

2. kuruvaSan23

kuruvaSan23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    selam
    muscletech nitrotech 1816 gr 219 tl
    muscletech iso zero %100 izole 2270 gr 264 tl
    nitrotech içerisinde konsantre izole ve hidrolize 49 servis 1 servisinde 30 gr protein içeriyor
    iso zero %100 izole 71 gr 1 servisinde 25 gr protein içeriyor
    tabi formül yapısını hangisinin daha iyi formüle sahip oldugunu ve işe yaradıgını bilmiyorum diyet dönemindeyim ve ikisinden hangisini tercih etmeliyim ve hangisinden daha iyi verim alabilirm ürünleri tanıyıp kıyaslama yapacak ve yardımcı olabilecek arkadaşlardan yorum bekliyorum şimdiden teşşekkürler

3. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum ben genrise kullandım iyi hemde hesaplı ilk başta çekincelerim vardı ama ondan önce ingiliz markası vardı unuttum adını ingilterede kullanılan bir marka ordan getirdim o bitti sonra genrise kullanadım daha sonra biftek proteini aldım yemek sağlam yemediysem içiorum. bitince gene genrise alıcam. Muscletech in re-covery ürünü var oda protein gibi aynı aldım ama kullanmadım daha . içeriği çok sağlam 1 yıldır yapıyorum spor tabi dah atecrübelerilerin tecrübelerinden faydalanmak isterim ben ama daha iyi bir cevap gelene kadar Genrise yanına da spinat(ıspanak) extract kullanmanı tavsiye ederim günde 4 hap min kullanman lazım .onun dışında weider creatine kullanıordum şuan kullanmıyorum. Şuan sadece besleniyorum . hiç birşey kullanmadan devam ediyorum şuanda.Günde 4 öğün halinde besleniyorum . 150 gr hayvansal gıdalardan protein toplamda 2800-3000 kalori. Kısaca genrise tavsiye ederim değerleride aynı weider gibi .

4. Darkmoon53

Darkmoon53 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Hardline da 1servis :35gr protein varken
    optimum da 1servis : 24gr protein var. O zaman ben neden optimum kullanayim ki ?

HTC One mini 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    yani olabilir tabi servis sayısı olarakda değerlendir istersen 2 ölçek için o çünkü 4000 gr lık wheyde 300 tl olmuş alıcak olan varsa .
    Ben hardliinebcaa kullandım ama yarım ölçek almışım bi faydası olmadı olduysada az olmuştur :D

6. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    4d isolate matrix alın fiyat performans açısından daha iyisi yok

wrath

7. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yaş 19.5 / Boy 1.75 / Kilo 72

Vücudum üçgen, yağsız ve kas kütleli. Ama biraz eksik hissediyorum. Beslenme ve dinlenme düzenim aşırı iyi. Protein tozu kullanmak istiyorum ama hangisini kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Kafam karışıklık. Estetik ve kas hacimli bi vücut için hangi protein tozunu kullanmali?

8. omur1987

omur1987 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Optimum gold veya dymatize iso 100 :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Abi her yerde bana yardimcisin tesekkur ederim :) yalniz Optimum gold Türkiyeye Bulgar menşeli geliyormuş. Dymatize İso'da kalitesinden dolayi fabrikası kapanmış. Kafam çok karışık :)

10. omur1987

omur1987 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bulgar menseli oldugunu bilmiyorum söyle bir sey diyim bu kisimin bir önceki sayfalarinin hepsini oku anliyacaksin forumu arastir kardesim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Evet biliyorum reis arastirdim optimum son 10 yılın bir numarası yalnız İngiliz menşeli gelse bize düşünmeden alırım. Weider veya daha iyisini de almayı düşünüyorum ama fiyatları biraz pahalı :)

12. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Bnde şuanda bu var [​IMG]
    bundan önce ilk ingiliz markası whey kullamdım 2 ay sonra 3 ay genrise şuanda kullanmıyorum çünkü beselenmem yeterli eksik kalırsa bi cup alıorum değerleri hepsinin weiderla nerdeyse aynı çok ufak farklar var. Baya araştırma yaptım beefte creatin var mesela vaya iyi birde muscletec miydi recovery ürünü var oda çok iyi bcaa ve protein değerleri bcaa yerine kullanmak için toz formda tercih senin param var dersen weider orta dersen bu beef iyi az ama öz dersen yerlimalı yurdun malı genrise :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    İnkosporda karar kıldım :)

Mehmetcankat bunu beğendi.
  14. kuruvaSan23

kuruvaSan23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    salondaki arkadaşlarımın tavsiyesine uydum muscletech ten vazgeçtim hammadde kalitesi olarak weider'i önerdi hemen hepsi spor hocamda dahil
    weider premium whey , weider premium bcaa, amino olarak weider amino 2200 aldım bunları kombine yapacagım muscletech'in hydroxycut sx7 ürününü aldım sadece genrise yi kimse tavsiye etmedi yinede yardımın için teşekkür ederim :)

15. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Bu inkospor un icinden çıkan ölçek biraz farklı 1 servis olması için içindeki ölçekten kaç ölçek atmamız lazım? Kafama takıldı aldım kullanıyorum tadı ve dokusu çok iyi

16. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    3 ölcek kardesm 10 gramlık o

17. teyfik

teyfik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Hardline hangi ürün bilemem ama 3 matrix'le başladım üstünde yazdığı gibi kullanırsan karaciğer transaminazların artabiliyor. (hepatit muamelesi, karaciğerin yağlandı yakıştırması 1 haftada normale dönüyor ama kim nerden bilsin bunu) Çünkü kullanmayacağın kadar kreatinin monohidrat var içinde, bir seferde işleyebileceğinden fazla protein gönderiyorsun karaciğere. Off günlerinde kullansan yine sıkıntı aldığın kreatin monohidratlar hangi ATP nin P leri toplayıp geri getirecek? Kime yardım edecek çöpe gidecek ürün. Tadı da ucuz bayram çikolatası. Kötülemiyorum doğru kullanımda çok iyi bir ürün. Bununla yağ oranımı koruyarak 1. seviyeden 5.seviye ağırlıklara kadar geçiş yapabildim. Tabi yanında maximus bcaa da kullandım.

Olimpte de 1 porsyon 25 gr protein. Optimum almaya gidip satıcıya kandım optimum reklam ürünü dedi olimp verdi gaz yaptı. Nihayet optimum muzlu + kreatin aldım. Bunca zaman harcadığım paraya yazıkmış diyorum. Kıyamıyorum kapaktan dökülen toz zerreciklerine.

18. afa

afa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar merhaba;
    ben spora baslayalı 5 ay oldu henüz toz kullanmadım daha, aklımda iki soru var yardım ederseniz sevinirim; öncelikle 1.77 boy 73 kiloyum, ilk basladıgımda 68 kiloydum bunu belirtmek isterim. genelde beslenmem spordan sonra 300 gram tavuk veya 200gram kırmızı et ve 400-500gram yogurt günde 1 kiloya kadar cıkabiliyor. günde iki yumurtaydı, bu hafta 6 ya cıkardım , ve 8 e yükseltecegim 2 tanesinin sarısını kalanının beyazını yiyorum. haftada 5 gün spor yapıyorum.
    1) ben whey in tozlarını inceledim genelde spordan önce ve sonra alın yazmıslar fakat o zaman 7 haftada 2300 olan paketini bitirebilirim buda bana maliyet olarak fazla gelir ben sadece spordan sonra kullansam tek ölçek faydası nasıl olur? bana bir 10hafta falan dayanmalı diye düsünüyorum cokmu az gelir.
    2) bazı kulaktan dolma sözler içersinde protein tozunun kan akısını hızlandırdıgını duydum, bunun protein tozu ile ilgisi varmı veya bazı protein tozlarının içinde kan akısını hızlandırıcı maddemi bulunmakta, yardımcı olursanız sevinirim.

19. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Benden daha bilgili olan kişilerin de yorumlarını beklerim benim hatalarımın düzeltilmesi için.
    Öncelikle eğer vitamini karb yağ proteini yeteri kadar alıyorsan hiç birşey kullanmana gerek yok bence vücudun 1 saatte 10 gram protein sentezliyor.
    Günlük ne kadar sentezliyor öğrenmek için test yaptırabilirsin hastaneye gidip.
    Bence yemek ye zten yeni başlamışsın Beslenmeni takip et ben fat secret diye bir uygulama var onu kullanıyorum.
    Elimden geldiğince min150-200max gr protein almaya çalışıyorum .
    Kaliteli karb tüketmeye çabalıyorum.
    Kaliteli yağ tüketmeye lifli yicekler için uğraşıorum 84 kiloyum . yağlıyım biraz ama iri duruyor fotoğraf eski bu arasa 74 kiloydum orda . Tavsiye için kırmızı et proteini var bnde beslenmem eksik kalırsa içiorum. Kısaca bnce beslen :)
    Hiç duymadım ben o dediğin olayı bnde olmadı ilk defa duydum

afa bunu beğendi.
  20. afa

afa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3

kardesim tavsiyelerin ve yorumların için tesekkür ederim, fat secret a baktım faydali bir site gibi geldi,
    ben gelişim tablomu söyleyeyim kardesim niye istedigimi daha iyi acaklarım diye düsünüyorum,
    15.09.2015 ---- 06.01.2016
    omuz --- 106 ----- 111,5
    kol --- 29,5 ---- 33
    karın --- 85 ---- 80,5
    göğüs --- 92,5 ---- 97,5
    kilo --- 68,9 ---- 73
    ölçüleri farklı kisiler aldı iş degisiklileri nedeniyle salondaki fakat genelde alma sekilleri aynıydı, kol büyüklügü bu ay sanırım 34,5 e yaklastı kendim ölçtüm salonda bu ay ölçü aldırmadım ama assa yukarı bu ölçülere paralel bir gelişim var ve azmış gibi geliyor, antreman günlükleri sayfasında programımı paylastım burda paylasmak yasak sanırım, yeterince calısıyorum fakat protein yetmiyormus gibi geliyor, etteki proteninin emilimi ile protein tozunun emilimi arasındada fark var sanırım, hatta bu yüzden bu hafta 6 tane yumurta yemeye basladım genelde yeniyor zaten sanırım, günlük protein ihtiyacımı hesaplatmıstım 110 gram civarı sanırım normalde 100 gram civarı aldıgımı düsünüyorum fakat yeterli gelişme olmuyormus gibi hissediyorum.

Sayfayı Paylaş