Protein tozları ve s.k.t. süreleri hakkında?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve a.payza tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. a.payza

a.payza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba,
    siteye yeni üye oldum bu sporda yeniyim bir konuda fikrinizi almak istiyorum
    Son kullanma tarihi yakın kampanya dahilinde 3 kutu protein tozu aldım acaba son kullanma tarihi geçene kadar bitiremezsem kullanmamın zararı olabilirmi?

Bundan önce yine bir kampanyadan aynı marka 2 kutu Whey protein tozu almıştım 3 ay sonra bitmedi ama tarihi doldu kullanmaya devam ettim fakat bir yan etki görmedim

belkide zararı vardır bilmiyorum size danışmak istedim...

Not:Markayı söylemedim belki forum kurallarına aykırı olabilir diye düşündüm

Saygılarımla...

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    tahmin edebiliyorum markayı :D

protein tozu son kullanma tarihinden sonra en az 2 ay daha kullanabilirsin bekledikçe insanı zehirlemez ama değerleri düşer.

(tahmin ettiğim markaysa bebek maması demek daha uygun olur gerçi)

3. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Valla Tabı yan etkısı gozukmuo ama etkısı azaldıgı bır kesın.. Son 2 3 ay kalsa bıle etkısı azalıyor..En ıyısı paraya kıyıp yenı yapılan doru dzgun 1 marka proteın tozu almak.. ;)

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    gerçek proteın tozlarında tarih geçse dahi bir müddet degerde birşey kaybetmez.bır sure sonra ıse proteındegerınde düşüş gercekleşir ama buda fiyatı 1/3 seviyesınde etkiler.yani sakız parasına almış olursun ki yine kardasın anlamına gelir.yalnız her ne olursa olsun 3 kilo proteın tozu turkiye şartlarında benim bildiğim 75ytl'ye satılmaz.aynı urunden bır arkadaş test için unıversıteye vermişti ama nedense sonucu açıklayacak kadar uzun yaşamadı sitede.bence içeriğini analiz ettirki için rahat etsin.her ürün uzerınde yazan içeriğe sahıp degıldır.mesela gecenlerde 250 ytl'ye 4700 gram optımum satan bırini buldum.bıraz arastırdıktan sonra bulgarıstan uzerınden alınan sahte mal oldugunu ortaya çıkardım.satıcının ortağı dünya şampiyonu olunca kimse şüphelenme gereği duymuyor tabi.sağlık bu.dikkatli ol.

5. a.payza

a.payza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki uygun fiyatlı ama kaliteli bir protein tozu tavsiyesi verebilirmisiniz forumdayazmanız kurallara aykırıysa Ö.M. da atabilirsiniz

Haa birde şunu çok merak ediyorum Whey proteinlerin üzerinde yazan %70 %92 %100 ler ne anlama geliyor toz karışımın içindeki protein oranımı? peki gerisi ne oluyor öyleyse nişasta falanmı??? :?:

Saygılarımla

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    şöyle söyleyeyim senin söylediğin markadaki proteın yuzdesi 60 ama nedense uzerınde yazan 80.yani tutarsızlık var.60 diyorum ama tamamı whey demıyorum.oda ayrı bir çelişki zaten.kaliteli ürünlerden perfect ısopure veya ultımate ıso cool alabilirsin.

Sayfayı Paylaş