Protein Tozları neden Sağlık bakanlığı onaylı değil?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cihanozturk tarafından 29 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. cihanozturk

cihanozturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Protein Tozları neden Sağlık bakanlığından değil de Tarım bakanlığından onaylı?

2. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Üretilm aşamasında bir sakınca yok ama saglıga yararlı mı zararlı mı bılmedıklerı için olabilir deneyip görecegiz diyorlar :)

3. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Optimum whey üzerinde yazan açıklama istersen numara ve sitede yazıyor paylaşabilirim arar veye mail atarsın :D
    Ürünlerimiz tarım ve köy işleri bakanlığının izniyle ithal edilmiş olup ithalat aşamasında tarım ve köy işleri bakanlığınca öngörülen gerekli analizler yapılmıştır.

4. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Kolega@ Coca Cola üstündede aynı sey yazıyor ;)

bystyler bunu beğendi.
  5. cihanozturk

cihanozturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Tarım bakanlığı onaylı olduğu biliyorum arkadaşlar ben neden Sağlık bakanlığı onaylı olmadığını merak ediyorum? sonuçta suni gübre çuvalının üstündede Tarım bakanlığı onaylı yazıyo.

6. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    cihanozturk@ Halkımız cahil olmaya devam edip sorgulamadıgı ıcın olabilir..

7. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürünler ilaç kategorisinde değilki doktor reçetesi ile alınmıyor sigorta vb şeylerle alakası yok tamamen kişiye kalmış bir olay gıda takviyesi olduğu için tabi doğlar olarak tarim ve köy işleri ilgilenicek garip gelen nedir ?

Ulaştırma bakanlığı mı baksın yoksa Milli eğitim mi şakamısınız ya akşam akşam :D

8. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Kolega@ Biz şaka değilizde arkadaşın açmış olduğu özelikle bugunlerde neredeyse evımıze gelip proteın tozu var abı ıstermısın seklınde cılgınlıga donusmus bu tozların saglıklı olup olmamasını tartısıyoruz.... Madem sağlık bakanlıgından onaylı değil orada burada yararlı dıye ahkam kesmıyoruz ;)

9. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Protein tozu zararlımı acaba diye içine dert eden farklı açılardan sorguluyor işte :D

10. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Suçluluk duygusu bunların yaptığına denir biz size aaa nedediniz ayıp çok ayıp demiyoruz ki bilgilendirmeye çalısıyoruz sordukları sorulara bilgilerimiz doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz adamların yaptığına bak bize kedilerini savunuyorlar bi anda triplere girdiler :D

Hala anlamak istemiyor arkadasım bu ilaç değil gıda yı ilgilendiren bi konuda sağlık bakanlığı niye uğraşsın demeki tarım ve köy işleri bakıyor çok istiyorsan ara ithalat yapan firimayı sor

11. cihanozturk

cihanozturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar amacım protein tozu zararlımı vb sorular değil, forumda yeteri kadar bu konu hakkında soru ve cevap mevcut. laf dalaşına girecek cevaplar vererek soru sorduğuma pişman etmeyin beni. vitamin eksikliği olan çocuğa nasıl ki takviye olarak vitamin veriliyo ve bu vitamin kutusunda Sağlık bakanlığı onaylı yazıyosa Protein tozlarında neden Tarım bakanlığı yazıyo.

tantalos ve neveruo bunu beğendi.
  12. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Tamam bizde tartışma istemiyoruz sen polomik yapıyorsun ilaç olmadığı için öyle olduğunu düşünüyorum yanlışım varsa biri kaynaklarıyla birlikte beni bilgilendirirse sevinirim

13. cihanozturk

cihanozturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    "insanın zikri ne ise fikride o dur" demişler polemik yapmıyorum güzel kardeşim sana öyle gelmiş, kaynak vererek yorum katmadan cevap verirsen bilgilendirme için teşekkür eder susarım.

14. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    cihanozturk@ Salondaki hocasını kaynak olarak kullanablir :) PT DEN ONCE PTden sonra diye :)

Sağlık bakanlıgından onaylı olmayan urunlerı mıllete oneriyorlar iyi gelir iyi diye sonra bu insanlar gelip bunları savunuyorlar ...

15. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Kaynak belirttim al sana tekrar yazıyorum gör diye :)

Optimum whey üzerinde yazan açıklama istersen numara ve sitede yazıyor paylaşabilirim arar veye mail atarsın :D
    Ürünlerimiz tarım ve köy işleri bakanlığının izniyle ithal edilmiş olup ithalat aşamasında tarım ve köy işleri bakanlığınca öngörülen gerekli analizler yapılmıştır.

16. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Kolega@ Toz fazla kactı sanırım arkadas onu sormuyor ;)

17. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ki benim yazdıklarımı iyi okumadın sanırım yada anlamadın ben dedim ki benim fikrimde buna uyuşuyor ilaç olmadığı için tarım ve köy işleri ilgilenmesi normal sonuçta gıda takviyesi olduğu için ama şayet yanlış biliyor olabilirim diyorumki ozaman elinde kaynak olan benim yanlış bildiğimi doğru bilgiye çeviricek biri varsa buyursun yazsın öğrenelim diyorum tekrardan yanlışım varsa düzeltin :)

18. cihanozturk

cihanozturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    "Ürünlerimiz tarım ve köy işleri bakanlığının izniyle ithal edilmiş olup ithalat aşamasında tarım ve köy işleri bakanlığınca öngörülen gerekli analizler yapılmıştır. " söylermisin bana hangi satıcı yoğurdum ekşi der? bana satıcının ağızından cevap veriyosun o zaman ben de sana şunu soruyorum, tarım bakanlığınca insan için öngörülen gerekli analizler nelerdir?

19. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
  20. cihanozturk

cihanozturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş verdiğin link açılmıyo, search ekranı açılıyo.

tamam kardeş açıldı, verdiğin linke tıklayınca iki tane .com oluyomuş.

Son düzenleme: 29 Şubat 2012

Sayfayı Paylaş