protein tozları hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nelasq tarafından 29 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. nelasq

nelasq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sporda yeniyim önceden yapan arkadaşlarım vardı ve protein tozu kullanıyorlardı banada önerdiler nitrofull diye bi marka ama genel bi araştırma yaptığımda içeriğinde nişasta var diye yorumlar okudum içinde nişasta olunca noluyorki hiç bi bilgim yok bilgilendirirseniz sevinirim

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    nitrofull ve hardline uzak dur optmum yada ultımate al uzerıne biraz para koy

3. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    toz kullanma doğal beslen ;) kullancaksanda doktorunla görüştükten sonra kullan şakaya gelmez bu işler bana olmadı bir şey deyip millete önermeyin.

4. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    sen arkadaşa bakma forumda daha tecrübeli daha bilgili kişiler mevcut onların söylediklerine kulak as tabi ki doktorunla da konuş ben şahsen konuştum fazla almıyorsam antreman sonrasında yararlı olabileceğini söyledi sen yinede tecrübeli arkadaşların dediklerine kulak as

5. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Tectübeli arkadaslara degil doktorunla görüs herkesin bünyesi farklı ;)

6. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Biri hardlinenla nitrofülü aynı kefeye koyar
    biri protein tozu için doktora git kanser yapar der
    Şuraya yazı yazmadan önce biraz okuyun,araştırın
    ne kendinizi madara edin nede forumdakilerin kafasını karıştırın.
    Arda sen evvela gün içinde soludugun havayı,içtiğin suyu,kullandıgın petrol ürünlerini,yediğin genetiği değiştirilmiş sebze meyveyi araştır.
    Protein tozu nedir,neyden ve nasıl üretilir,hangi processlerden geçer bunları bi oku öğren zihnisinir yorumlarla milletin aklını meşgul etme.
    Protein tozu senin kullandıgın sofra şekerinden,rafine edilmiş tuzdan,
    yediğin işlenmiş et ve et türevlerinden veya içeriğinde koruyucu olan herhangi bir gıdadan daha güvenilir daha sağlıklıdır.
    Doktoruna yukarda bahsettiğim konuları da danış ilk fırsatta,sonra senle beraber protein tozları hakkında uzun uzun tartışırız.

Son düzenleme: 29 Şubat 2012
    FedoR, Danny Boy ve DeibLER bunu beğendi.
  7. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    boşverin abi cahil işte boş boş konuşuyor kendisi sağdan soldan okuduğu şeylerle protein tozu almayın zararlı diyor protein tozunun neyden yapıldığını nasıl yapıldığını bilmiyor sonra bize sağdan soldan duyduğunuz şeylere inanmayın diyor sen zaten sağdan soldan duyduğun şeylere inanmasaydın böyle konuşmazdın

Phil_Heath, Danny Boy, DeibLER ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Protein tozunun kilosu ortalama 50 TL nişastanın kilosu 3-4 TL yani 4 TL lik nişastayı sana 50 TL ye satıyor demek.

mista ve Danny Boy bunu beğendi.
  9. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    dogal beslen bence daha yenisin + güzel bi soslu tavuk et yada balık mı yemek istersin yoksa 10 saniyede kafana dikip hemen bitirecegin bi protein tozumu

10. serkanhancer

serkanhancer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    oglum sız safmısınız ya ne nişastasından bahsedıyosunuz ? proteın tozunun kılosu 50 tl ymıs sankı pazardan poşetle satın alıyonuz öyle bı konusuyorsunuz kı bılmeyenlerınde akıllarını karıstırıyorsunuz.

11. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

1) inci sözlükte yazmıyosun yazdıklarını okumadan cevapla butonunu basma.

2) https://www.bodyforumtr.com/vbforum/genrise-protein-lugol-ni-asta-t48243.html şu linki oku .

3) Biliyorsan konuş ilham alsınlar Bilmiyorsan sus bişey sansınlar...

FedoR bunu beğendi.
  12. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    sen bilip bilmediğin şey yazmazan buralara. whey protein tozu ne için kullanılır bilmiyorsunda ondan yazıyorsun.
    Bana 1 kutu 1 ay dayanmıyor bir sürü ürün kullanıyorum hiç doktorluk olmadım.
    Protein tozu doğaldır zaten sen forumu araştır başta ondan sonra bu zararlı şu faydalı de.

13. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    alfamator lafın bana adam sormus kullanıyımmı hardlıne ve nitrofulu kullandım hele nitroful berbeat bende kullanma diyorum ne dememı beklilıyordun .

14. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    50 tl bulursan banada söyle 8-10 kilo alıcam protein tozu dikkat et orda nitrofull yani merdiven altı üretim yapan firma nişasta diyor ayrıca böyle analiz için resmi bir şey koyman lazım 3-5 resim 3-5 yazıyla olmaz
    resmi dediğim asıl linki yani analiz sonucunu içeren resmi sitesi yani.

15. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Analizi ben yaptırdım ne resmi sitesinden bahsediyorsun. Okumadan cevap yazıyorsunuz.

Taban fiyat 50 TL ye 10 kilo değil istersen 10 ton protein ben sana bulurum merak etme. Marka adı veya protein formu belirtmedim çok acemice cevaplar yazıyosunuz.

Tam acemi ve bayat gazeteci mantığındasınız cımbızla çek eleştir. Devam edin siz bu düşünceyle körler sağırlar birbirini ağırlar devam....

mista, FedoR ve Danny Boy bunu beğendi.
  16. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    demek istediğim orda teki nişasta içerir diyor ama senin az önceki yorumunm 50 tlye nişasta alıyor diyorsun sen burda tüm protein tozlarına genelleme yapıyorsun nitrofüll olarak belirtmelisin nişasta diye.
    o konuyu okudum demedim sadece göz attım iyide sen yaptırdıysan bile bir analiz sonucunu fotoğrafını paylaşman gerekir.
    Orda belirtmek istediğim kısaca öyle analiz herkes yapar ama 1-2 analiz sonucu görüntülerini paylaşsan daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş