Protein toz ve glutamin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dartanyal tarafından 26 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dartanyal

dartanyal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. İsmim Ali 28 yaşındayım 6 yıl kadar önce sporu kalp çarpıntısı nedeniyle bırakmışdım. Hevesim asla tükenmedi yaz bitimi form tutuyum düşüncesiyle başlamak istiyorum birkaç sorum olucak bilgilendirirseniz sevinirim.
    çocuklugumdan beridir bir çok spor yaptım en son agarlık egzersizleri yapıyordum 4 yıl kadar yaptım benim yaptıgım zamanlarda takviye ürünlerden sadece weider toz bilirdik diyetimiz genelde yumurta ve tavuk üzerineydi. Birkaç gündür okuduğum kadarıyla çok değişik ürünler ve yanlış bildigimiz şeyler oldugunun farkına vardım.
    Benim sorunum çok sıkı egzersiz yapıyorum iyi beslenemiyorum. Dolayısıyla 2 haftadan sonra vücudum çok yorgun düşüyo 1 hafta kadar çalışamıyorum, sonra yine iyi devam ediyorum sonra yine vücut yıkılıyo bu durum yerimde saymama neden oluyor.
    Takviye olarak glutamin bu sorunuma azda olsa yardımcı olucakmıdır ?
    yanında Muscletech Nitro-Tech Hardcore Pro toz alsam performansda biraz etki görürmüyüm iki ürünü kullansam
    boyum :178 kilo:79 kol: ölçüm 40
    vücudum fazla yaglı sayılmaz sadece bel kısmımda biraz yag mevcut genel görünüm hala çok iyi ancak performansda sorunum var tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.Ayrıca egzersizlerimi salonda değil evde yapıyorum.

Sayfayı Paylaş