Protein takviyesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BLACKART61 tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BLACKART61

BLACKART61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle konuyu yanlış yere actıysam özur dilerim daha yenıyım buralarda:D Arkadaşlar bı kac sorum olcak.Ben gundelık hayatımda cok fazla et yıyen bı ınsan degılım.Sadece kıyma seklınde yıyebılıyorum(köfte,pide lahmacun vs..) etı kavurma, haslama vs zaten yıyemem(sakatat zaten asla ) ya da yıycegım zaman salcalı yada baska soslarla yıyorum.Mesela iskender vs ama haslama ne tavuk ne de et yıyemem her gunde ızgara vs yapma ımkanım yok.Zaten tavukda evımıze girmez.Annem sokmaz.Protein acıgımı ton balıgıyla kapatmaya calısıyorum ama nereye kadar sızce protein takvıyesı almalımıyım ? Bu arada 180 boyum 64.2 kiloyum.

2. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Yumurtayi dene Kıymalı yumurta gayet güzel olur. Tavuk büyük bir eksik tabi ki ama ton balığını da her gün yeme içindeki civa oranının yüksek oldugunu duydum. Protein konusuna gelince. Protein tozunu asla bir öğün olarak görme. Beslenmenin yanında Spor öncesi veya sonraki alacagin takviye olarak düşün o şekilde daha etkili olur.

3. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    onu sevmem bunu sevmem yok :).yemeklerle aşk yaşamicaksın onları yiyeceksin tadına takılma zehir olmadıktan sonra bünyene katığın değerleri önemli.

4. BLACKART61

BLACKART61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam kıymalı yumurtaya hayatta dayanamam kokusuna bıle.Biliyorum civa var ıcınde ama yapcak bıseyde yok.Normalde beslenmemıduzeltmem lazım ara ogunlerde makarna vs hafta da bır ıkı dısarıda tavuk da yıyebılırım ama protein ihtiyacımı karşılamaz bu.Bunun harıcınde bı sıkıntım yok zaten beslesmeyle alakalı yumurta vs yıyebıluyorum tek basına.Ama protein eksıgım var bunuda anteremn sonrasında whey le fılan tamamlayabılır mıyım ? :D
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Temmuz 2014 ---
    Valla orası oylede mıdemle alakalı :D normaldede cok yemek secerım begenmeyıp zorla yersem afedersınız ama :D net kusarım yada bosaltırım o yuzden sordum :D

5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bu sporu yapacak biri için 5-0 yenik başlıyosun maça rakipte almanya bu arada hatırlatayım. miğden sağlam olmalı mutfak sporu bu spor. o yüzden bence durum biraz piskolojik. kırmızı et tavuk eti bunlar bu sporun olmazsa olmazları yumurta peynir bunları yemelisin bol bol.

Lorethlorien bunu beğendi.
  6. BLACKART61

BLACKART61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam sen bizi brezilya bıle yapmadın :D gene onerılerını degerlendırcem sagol

7. cem baştürk

cem baştürk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    yumurta yemeyen vücutcumu olur la

8. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Yumurta yeme et yeme.sosla bilmemneyle ye.lahmacun pide kebap.oh ne rahat oh nerahat :D

9. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadasa saf protein bulalim. D hani şu sarı olanlardan. Onun tadını alinca yumurtaya aşık olursun. D

Fitmale bunu beğendi.
  10. BLACKART61

BLACKART61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ya mesajı okumadınız ya da gereksız laf sokma cabasına girildi kıymalı yumurta yıyemıyorum dedım dıger turlu yıyebılıyorum mesajların hepsini okuyun yardımcıolmak ıstemeyende yazmak zorunda degıl

11. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    bence sen bu spora başlama, kendini yormaktan başka bir şey yapmış olmazsın. bu sporda başarıya giden yol beslenmeden geçiyor. ya kendini değiştirip, beslenme alışkanlığını düzene sokup güzel bir vücuda sahip olup hatunları kaldıracaksın ya da yemek seçmeye devam edip bilgisayar başında zombi gibi oturmaya devam edeceksin

Mustimusti bunu beğendi.
  12. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    Arama Kelimeleri : protein

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş