protein takviyesi lazım ama hangisi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Android tarafından 29 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Android

Android Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Protein tozu almadan yumurta tavuk yerfıstığı sarı leblebi v.s... sayesinde 62 kilodan 65 kiloya çıktım vicudum bayağı fark etti kaslar bayağı büyüdü ama artık protein takviuyesine ihtiyacım var son 3 haftadır 10 gıram alamadım yerimde sayıyorum acaba hangi protein tozunu önerirsiniz. f/p olursa çok makbule geçer optimum whey düşünüyorum ama çok pahallı... tadı problem degil:eek:

Son düzenleme: 29 Kasım 2011
  2. tag

tag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    prolab n-large dene hem protein hem karbonhidrat açısından çok iyi

3. Android

Android Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    nerden sipariş verebilirim ?

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Prolab N-large protein tozu değil gainerdır. Arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim. Optimum F/P olarak uygun bir üründür. Fiyat olarak daha ucuz ürünler mevcuttur fakat performansları hakkında detaylı bilgim yok.

Big_Hammer bunu beğendi.
  5. tag

tag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    tam gainer değil diye biliyorum içinde belli miktarda proteinde mevcut

6. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    tavsiyede bulunmam gerekirse defalarca whey protein kullandım hemde en iyi markaları fakat likit amino deneme fırsatını buldum ve whey proteinlerine göre daha etkili yağlanma yapmaz ve kasları yumuşak tutmaz bence likit amino veya normal amino asit daha güzel ve etkili illaki whey protein kullanmak istiyorsan şiddetle gaspari myfusion u öneririm içeriği çok zengin ve yeni ürün

7. Android

Android Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    1 adet Gaspari Nutrition Myofusion hepsiburdadan sipariş verdim inş memnun kalırım kullanıcam bitiricem ve sonucu yazıcam

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:59 ----------

bi ara öyle bi ağır çalışıyordumki hiç ilerleme kaydedemiyordum burdaki bilgileri araştırdım ve kendime eziyet ettigimi anladım
    iyi beslenmeden çok fazla çalıyordum
    çok daha iyi beslenerek daha az çalışmaya başladım ve sonuç mükemmel oldu 62 kg den 65 kg a çıktım boyumda 1.77 yerfıstığı kilo yapar diye düşündüm ama napayım başka yiyecek bişey yok çerezciyim günde yaklaşık 200 gr yerfıstıgı 100gr sarı leblebi 2-3 yumurta - 100 gr tavuk günlük beslenmemdi. müthiş faydasını gördüm gögüsler kollar karın omuzlar süper oldu . Ama artık yetmemeye başladı yerfıstıgı leblebi çok geç hazmediliyor . saatlerce midemde kalıyor hazmedebilsem dişimi sıkıp güğnde yarım kilo yerim ama olmuyor artık protein tozuna ihtiyazım var galiba nys sipariş verdim hayırlısı
    not : evde çalışıyorum

Son düzenleme: 29 Kasım 2011
  8. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/proteinler-f36.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş