Protein-Serious Mass kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mccknightt tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mccknightt

mccknightt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhabalar,3 seneden falza süredir bu sporla uğraşıyorum ancak düzenli bir beslenme yapmaya çalışarak 1 sene olmadı.
    Sabah 4 yumurta beyazı 2 sarısı ,peynir ve simit ile başlıyorum
    öğleden önce 2 muz,öğlen yarım piliç tavuk ve pilav sonrasında antreman
    antremandan sonra amino asit+protein toz+muz,akşam yemeğinede gene kırmızı et veya tavuk yanına makarna veya pilav,yatmaya yakında elma yemeye çalışıyorum yaklasık 2 aydır bu şekilde besleniyorum.
    Size sorularım oldukça karmaşık ave alışılagelmişin dışında olacak,sabır ile okur ve cevaplarsanız sevinirim.(haftada 3-4 gün bulk antreman yapiyorum )
    1.Dışarda fast food olarak yiyebilceğim en yararlı şey ne olabilir,mecbur kalırsak diyelm
    2.serious mass in 339 gr ında 50 gr protein var.Yani kaç yemek kaşığı kullanmam gerekiyor,ölcekim yok.Ve karbonhidrat kullanıyorsam antreman öncesi yemek yerine mi geçer bu?
    3.bu beslenme programına tavsiyeleriniz ne olabilir,imkanlarımı az çok anlayabilmişinizdir.
    (protein olarak Nitfofull,amino olarak universal amino 2200 kullanıyorum,protein yerine Optimum serious mass alıcam yakın zamanda)bench_Obench_Obench_Oweightlifterdumbellllsthums:

2. mccknightt

mccknightt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önerisi ya da bilgisi olan yok mu?

3. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları: