Protein onerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Kllls55 tarafından 28 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Kllls55

Kllls55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 aydir duzenli sporumu yapiyorum protein destegi almayi dusundum fakat konu hakkinda fazla bilgim yok hangisini tercih etmeliyim ?

2. actual1985

actual1985 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Aratirsan bu konuyla ilgili bir sürü baslik var ayrica konu acmana gerek yok

3. veg

veg Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    böyle damdan düşme soru da olmaz ki ama. mutlak araştırman ve KENDİNİ TANIYIP uygun olanları elemen lazım önce. Whey mi Yumurta proteini mi Casein mi Kullanabilirsin. Laktoza toleransın var mı? Karbonhidrat yağ kısıtlaması olsun istiyor musun, karın da doyursun mu (öğün yerine mi kullanacaksın, meal replacement amaçlı) yoksa sadece spor sonrası mı kullanacaksın? YANİ NE ARADIĞIN ÖNEMLİ.

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    "Hangi protein tozunu kullanmalıyım" yerine "NEDEN protein tozu kullanmalıyım" sorusuna önce cevap vermelisin. Neden protein desteğine ihtiyacın var? Yeteri kadar et tavuk yumurta vs. yiyemiyor musun? Üşeniyor musun yemek hazırlamaya? vs. vs...

5. Kllls55

Kllls55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konudan sonra cevremdekiler olsun burdaki konulardan olsun kafama oturdu.proteini antrenman sonraki kas yikimini engellemek icin kullanicam beslenmemide elimden geldigince yapmaya calisicam protein olarakta whey olucak
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Şubat 2015 ---
    Biraz arastirdiktan sonra whey olarak karar verdim kullanimida antrenmandan sonra kas yikimini engellemk icin yapicam ama markayi kafamda tam oturtamadim

6. actual1985

actual1985 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Hangileri arasinda kaldin soyle yardımcı olmaya calisayim

7. Kllls55

Kllls55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslinda wieder in ovgusunu aldim birde optimum gold standar var optimum fiyat olarak daha uygun yanlis bakmadiysam aradaki fiyat farkini vermeye deger mi onu merak ediyorum

8. actual1985

actual1985 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Weidere verecek paran varsa dusunme , yeni baslayacaksan spora weidere gerek yok ,hata yeni baslayanlara protein tozu onerilmez

9. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    almak zorunda degilsin,wheysiz hiçbir şey kaybetmezsin.fakat alacagım da dersen klasik iyidir,optimum gold standart.

10. veg

veg Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    ben optimum önermiyorum şahsen, google da ion exchange whey diye arat zararlarını görebilirsin. whey cfm olmalı, cold cross flow üretim teknolojisinden elde edilmiş olmalı, ion exchange OLMAMALI. ion exchange alacağına hiç alma daha iyi. soğuk filtreleme yöntemi (cold yani cfm) olmalı alacağın whey. içeriğine bak, ion exchange whey okuyorsan uzaklaş arkana bile bakma.

11. DİGİMAX

DİGİMAX Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İNTERNET CAFE
    Yer:
    SAMSUN
    Bna kalırsada hiç toz moz alma yemek yiyebiliyorsan.Öğünü 5 e çıkar o parayla hergün 120 gram sotelik et ve 120 gr tavuk alsan daha karlı ve daha doğal beslenmiş oluyorsun..
    Yani protein tozundan öle çok bişe sakın bekleme..

Sayfayı Paylaş