Protein mi ? Kilo Aldırıcılar Mı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve scknyzc tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. scknyzc

scknyzc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar...

4 aydır body yapmaya çalışıyorum. Çalıştığım yerdeki hoca bana protein almamı böylece daha yapılı ve cüsseli duracağımı söyledi. bodyforum bulduktan sonra bu spora kendini adamış tecrübe sahibi kişilere sormak istedim... 4 aylık body etkisi çevremdekiler bana zayıfsın ama daha şekilli ve yapılı duruyorsun söylüyor. gıcık oluyorum kilo alamamış mıyım diyorum içimden.

boyum : 1,77
    kilom : 66
    body başlamadan önce kilom :62

2. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Beslenme programında hangisi eksikse onu doldurmalısın fakat 6 aydan önce kullanımı önerilmiyor.
    Mesela gün içerisinde fazla protein alabiliyorsan Karbonhidrad ihtiyacını karşılamıyorsan kilo aldırıcı fakat gün içerisinde protein ihtiyacını karşılayamıyorsan proteini tercih etmelisin
    Bir çok kişi kilo aldırıcının şekerden başka birşey olmadığını söyle bnede böyle düşünüyorum..
    2 ay daha bekleyip Whey+Creatin kullanabilirsin..

scknyzc bunu beğendi.
  3. scknyzc

scknyzc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Her antremandan yarım saaty önce optimum nit. protein tozu içerdim. antreman bitiminde ise hemen içerdim. sonra idman çıkışı param olursa cebimde yarım porsiyon tavuk ve bulgur pilavı yerdim. yoksa eve gider omlet yapıp kalıp beyaz peyniri yiyorum. sonra annemin yaptığı günlük yemekleri. çok yemiyorum sık sık yiyorum sadece. ve şeker yada karbonhidrat miktarı seçmiyorum kilo almak için. ama protein tozunun faydasını gördüm kendimi daha kalıplı hissediyorum.

4. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Deneyerek bulman senin için daha iyi. Protein tozu sana iyi geliyorsa öyle devam etmelisin herkesin yapisi farklı kimine kilo aldırıcı kimine protein tozu iyi gelir..
    Kilo almak istiyorson kompleks karbonhidradlara yönel bulgur,makarna,patates bol bol tüketirsen KH açığını kapatirsinb

rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş