Protein menümden bir kaç yemek sizce faydası olurmu :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SneaR tarafından 21 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. SneaR

SneaR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar öğrenci olduğumzdan hergün tavuk hak getire dışardan yesen maddi sıkıntı eve alıp yapim desen üşeniyor insan haftada bir iki kez tüketebiliyoruz anca.

buna alternatif arkadaşla daha kolay oluyor diye

tatlı kaşığı zeytinyağında soğanlı lor peyniri kavurup kepek ekmeğiyle tüketiyoruz
    gene tatlı kaşığından az zeytinyağında lor peynirli yumurta yapıyoruz
    vede son olarak klasik haşlama yumurta :)
    birde her antremandan sonra 300ml. yarım yağlı sütte bodyfortress whey protein vanillalı içiyorum.
    öteki öğünlerdede gene kepek ekmeğiyle sebzeli yemek ne olursa artık :)

bu arada kilo 70 boy 1.83 ayva göbek cok azda göğüs var.arkadaşlar yukarda saydıklarımı en azından birini hatta bazen hepsini bir gün içinde tüketiyorum :)
    sizce yanlış bir şey yapıyormuyum ?özellikle yemeklerim konusunda gönül rahatlığıyla yiyorum ama yanlış bir şey yapmak istemem :):)
    birde bu protein tozunun yan etkisi varmı?2 senedir yazılıyorum bodye bu sene cok ciddiye aldım 3-4 haftadır gidiyorum.şimdiden teşekkürler yorumlarınız benim için cok önemli :)

2. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu kullananın pipisi içine kaçıyomuş kullanma :D

Efrahim, Big_Hammer, jackmaldow ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. TürkYurdu

TürkYurdu Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    0
    Lor peyniri bir süt ürünü olduğıu için casein proteini içerir.
    Bu yüzden lor peynirli soğanlı kavurma yemeğini spordan sonraki öğününüzde tüketmezseniz iyi olur.
    Bunun haricinde; zaten ayva göbeğin olduğunu söylüyorsun, o yüzden ekmeği azalt derim.
    Başarılar. ;)

4. SneaR

SneaR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah hocam bunu ögrendigim iyi oldu :D

hocam ne yicem ben o zaman anlternatif bir şeyler söyleyin lütfen forumda araştırıyorum hiç öğrenci işi yok herkes her ögün 100 gr haşlama et aksam 50gr tavuk gögsü tarzında şeyler yazıyorlar onları nasıl ayarlim ogrenci evinde:)

5. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan

Valla 29 lıraya sınbonun elektrıklı ızgaraları satılıyo bi tane temın etceksın bende var dandık ama iş göruyo tek eksıgı bıraz agır pisiriyo..daha sonra 3 lıralık tavuk gögsü alsan yarım kilo yapar buda işini görur gibi diger tükettıklerne devam etmelısın lor peyniri antrenman sonrası uygun degıldır, ekmegide kesmen gerek...

6. SneaR

SneaR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam cok saol bilgiler için sizi bulmuşken bir kaç soruda sormak istiyorum. :)

salondan hocam kepek ekmeği tüketebilirsin dedi ekmeksiz yemek yiyemiyorum ondan kepekli ekmeğe sarmıştım çok zararı olurmu bana veya alternatif sağlıklı ekmekler varmıdır?

2 senedir yazılıyorum ama bu sene ciddi yapmaya basladım diyetiyle antremanıyla bb i.protein tozunu sadece antremandan sonra alıyorum hocam.sadece antremandan sonra almamım bir faydası olurmu.forumda araştırdığımda belli zamanlar vermişler arkadaşlar yoksa onların hepsine uymammı gerekir?

7. Big_Hammer

Big_Hammer Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    harbiden kaçıyomu merak ettim şimdi :D

8. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Ben Neden Kullanmıyom Sanıyosun Dostum :p
    Hele L-Carnitine. Sakın Kullanmayın Alimallah Olacakları Düşünemezsiniz Bile :D Jinekomasti İle Başlıyo :G

Sayfayı Paylaş