protein/l-carnitin/creatin kullanimi..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve scofield_PB tarafından 8 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. scofield_PB

scofield_PB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    abi forumda söyle bi olay var ve bunu anlamis deilim kilo vermek isteyenlerin cogu kisa zamanda cok kilo vermeye calisiyo böyle birsey mümkünmü ? mümkünse kisa zamanda verilen kilo su/kas'tan gitmeyecekmi ? bildigim kadariyla cok saglikli deil bu da , verilen kilonun kisa zamanda geri alinabilmesi de büyük bi ihtimal..

bende kilo vermek istiyorum ama saglikli bi bicimde . cardio+agirlik yapiyom , bu konuda sizlere danismak istedigim bi kac sey var.. yaklasik 1 haftadir arastiriyom supp. lari , yag yakimi için TR POWER L-carnitinin iyi oldugunu ögrendim ( CLA ya göre) bunu almaya karar verdim. ayni zamanda ciddi bi sekilde agirlikta calisiyom. buna destek olmasi açisindanda hardline BiPro izole protein(1400)+weider pure creatin(500) almayi düsünüyorumm..

sizce seçtiim bu ürünler dogru/yeterli Mi? deilse nedenlerini ögrenebilirmiyim , yardimci olacaginizi umuyorum simdiden tesekkür ederim ..

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    aynı başlığı açtın daha önce bu konular çok konuşulduğu için aynı tür başlıklar olduğu için kilitledim yine açtın, niye mantıksız işler yapıyorsun?

3. scofield_PB

scofield_PB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ya yanlis anlamayin ama gercekten kararsizim bu konuda arada kaldim yanlis bir kararda vermek istemiyorum istedigim sadece bi onay zaten sadece dogrumudur deilmidir? evet haklisin cok konusulmus anketlere bakiyom herkes mutlaka bi ürünü beyenmis ee ben neye göre seceyim o zmn yada bi üründe karar kiliyom baska bi basligi okuyom haydiiii beyendigim ürünün dandik oldugunu ögreniyom :/ amacim sizi ugrastirmak deil kimseylede kendimi kiyaslamiyom ama cok kisi gördüm direk soruyu sorup cevaplarini alan , baslik açmakmi yanlis olan ??

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    zaten herkesin istediği sadece bir onay, bir bilgi yada bir fikir, insanların buraya kaydolma ve yazma amacı zaten bu, arama yap istediğin bilgilere ulaşacaksın diyorum yine de merak ettiğin birşey varsa o başlıklarda sor diyorum, sorduğun ürünlerin ayrı ayrı başlıkları var. 8 mesaj attın daha ama bu 2.uyarın....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş