protein kullanımından sonra aksilikler çıktı lütfen yardım ediniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tnta tarafından 17 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. tnta

tnta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar forumda okadar arama yaptım sorunuma cvp bulamadım.yaşım 21 boyum 1.93 kilom 66(spora bşlamadan önce 60 idi)2 aydır spor yapıyorum son 4 gündür protein kullanıyorum ultimate nutrition muscle juice revolution.bu ürünü spor günleri sabah kahvaltıdan sonra 1ölçek öğle yemeğinden sonra 1 ölçek ,akşam spordan 1 saat önce 1 ölçek spordan sonra 1 ölçek alıyorum.off günlerde ise sabah yarım ölçek akşam yarım ölçek alıyorum.spor günlerim pazartesi -çarşamba-cuma-pazar.ben proteini kullanmaya başladıgımdan beri bi terleme basıyor her aldıgımda.mide bulantısı oluyor iştahım kesiliyor artık midem bişeyi kabul etmiyor yiyemiyorum doğru düzgün.tuvaletete çkmaya başladım(bu zaten büyük sorun olmaya başladı).gaz sorunuda oluşmuştu ama su ile içmeye bşladıgımdan beri biraz rahatlama oldu.17 yıl spor yaptım 1 sene bırakmak zorunda kaldım tekrar bşladım ama neden böle oldu bilmiyorum.ilk defa protein kullandım.ürün sahte desem sağlam yerden aldım güvenilir yerden .yememe dikkat ederim düzenli beslenirdim.lütfen bana yarım edin.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.244
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    yazdığına bakılırsa günlük 4 ölçek tüketiyorsun. bu bana göre oldukça fazla.

her ölçekte 25 gr protein desen 4 ölçekte 100 gr yapar. sen zaten 60 kg sın. tüm ihtiyacını tozla karşılıyorsun. doğal yoldan et, süt ve süt ürünleri vs. tüketmiyor sadece tozlara yöneliyorsan büyük yanlışın içindesin. yok ek olarak bir de saydıklarımı da yiyorsan bu sefer protein tozunu boşuna harcıyorsun ve organlarını boşuna yoruyorsun.

sağlığımız bu kadar mı değersiz? biraz araştırmaya değmez mi yani?

bir-iki hafta kullanma. işi garantiye al.

çok kötüysen, durum düzelmiyorsa bir doktora görün.

daha sonra miktarı düşürüp bir de öyle dene. en azından sabah ve idmandan sonra kullan sadece.

MertKorkmaz, tnta ve thetramp bunu beğendi.
  3. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    657
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    60 Kg ? Günde 4 ölçek ? Amaç ?

tnta bunu beğendi.
  4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.076
    Ödül Puanları:
    123
    4 ölcek mi? şu anda ürün satıcıları göbek atıyordur. 66 kilo bir insanın günlük net protein tozu ihtiyacı 0 ölçektir sabah 3 tam yumurta yanında yulaf 100 gr lor sonraki 3 öğünde 100 gram tavuk yesen sana yeterde artar bile hadi bi öpünü ton balığı yaparsın o değişir. protein tozy asla gerçek öğünün yerini tutmaz yani bir gıda maddesi değildir. protein tozu zorunluktur yani spordan sonra şöyle güzel bir et tavuk balık yiyemeyenlerin idareten aldığı bir şey. kana çabuk karışması lazım lafıda masal. proteinlerde böyle bir şey söz konusu değil amino asit havuzu sağolsun. insan gerçekten bir mucizedir hafife almayın. idmandan sonra karbonhidrat bence daha önemli asıl onu ihmal etmeyin. eğer idmanın hakkını veriyorsanız basit karboyuda.

edit: he birde yemekten sonra almanızın manası ne diyelimki köfte yediniz arkasından protein tozu. vücudunuz hiç teredütsüz köfteyi protein olarak kullanacak içtiğiniz tozuda yağa dönüştürecektir bir kısmınıda atacaktır.

Son düzenleme: 17 Eylül 2012
    tnta bunu beğendi.
  5. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    234
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    ürününüz sahte değil bu yazdıklarınız zaten protein tozunun aşırı kullanımında yaşanabilecek etkiler. dozu günlük kullanımınızı düşünerek azaltın, sanırım kilo almak için kullanıyorsunuz ve bence mutlaka bir diyet programı eşliğinde kullanın. forumda kilo başına alınması gereken protein ve protein tozu kullanımı ile yeterli bilgi var sanıyorum. bence sabah yemekten önce aç kanına ve antrenman sonrası almanız daha mantıklı..

kiss, sabrewolf ve tnta bunu beğendi.
  6. tnta

tnta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar önce hepinize çok tşk ediyorum.ürünün üstünde 4 ölçeği 532 ml su yada sütle karıştırıp için dior.benim spor hocamda bu 4 ölçeği sabah öğle idmandan önce ve idmandan sonra içmemi sölediği için /yani bölelim dedi)bende öle yapıyordum.

wrestler arkadaşım dediğin gibi onlarıda tüketiyorum.sanırım organlarımı yoruyorm dediğin gibi.
    evet arkadaşlar kilo almak için kullanıyorum ürünü.spor hocası öle kullan dediği için kullandım bende.eğer gerçekden kiloma göre fazlaysa alımım neden bu üreticiler 4 ölçek karıştır iç dior ürünün üstünde öle yazıyordu hocada böldü 4 de .aldıgım yere gittim konuştum ordaki abilerle onlarda türkiyerdeki bu ürünün distribütörünü aradı onlarda bana dönüş yaptı. beyfendinin dediği aynen böleydi içinde balık yağı var mide bulantısı yapması doğru sanırsam sana fazla geldi kullanım dozajı biraz düşür dedi.
    gene 4 öğün al ama dozajı 120 milimden 60 milime düşür dedi.arkadaşlar anlayın benide ürünler hakkında pek bilgim olmadıgı için 2 hocaya sordm öle kullan dedikleri için kullandım bende :/

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:28 ----------

arkadaşlar sizler nasıl kullanmamı önerirsiniz.idmandan önce 2 ölçek idmandan sonra 2 ölçekmi alıyım napıyım?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:30 ----------

arkadaşlarm beslenme programımıda yazıyım
    sabah kahvaltıda 10:00 da 4 yumurta haşlanmış yanında peynir -zeytin-pekmez-kuşburnu-kaşar-portakal suyu (sonrasında karbonhidratı alıyorm)
    ara öğünde 12:00-ekmek arası ton balığı yada meyve ne varsa tüketiyorm
    öğle yemeği 14:00-makarna-pilav-tavuk-tonbalıklı salata-bulgur pilavı bunlardan ne ypıldıysa yiyiorm genelde hep bu yemekleri yapıyorm(sonrasında gene karbonhidrat alıyorm)
    ara öğün 16:00 meyve yiyorm bol bol
    saat 18:00 da aldığım ürünü içiyorm 7 de spora giriyorm spordan çıkdıkdan sonrada içiyorm.eve geliyorm 9 gibi yemek yiyiorm 10:30 gibi yatıyorm
    genelde böle oluyor arkadaşlar.ne kadar doğru şimdiki söliceğim siz karar verin ama spor yerindeki 4 hocada ne bulduysan ye sen zaten zayıfsın dediler aç kalma hiç dediler.

7. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Bence başka bir spor salonuna geç.Mevcut hocanı değiştirmen amacıyla.

8. tnta

tnta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6 aylık yazılmıştım çıkamamki şubatta bitiyor.hiç değilse üstteki sorularımı birileri cvplasada rahatlasam.

9. tnta

tnta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen birisi yazıma yorum yapsın zor durumdayım gerçekden moralim bozuk. :(

10. ereka

ereka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bal, pekmez, kuru üzüm. sağlıklı şekerli karbonhidratlar
    .
    Buğday, patates, pirinç, muz, yer fıstığı, havuç, mısır. bunlarda nişasta
    .
    Yulaf, baklagiller, bezelye, havuç, pirinç kepeği, arpa, turunçgiller, çilek, muz. bunlarda lif
    ve hepsi yüksek oranda karbonhidrat içeriyor ben bunlardan bol bol tükettim kilo almaya çalıştım sonra önüne geçemedim fast food yöneldim okul derken vs. gereğinden fazla kilo oldu :( ama sen tüket bunları sağlıklı şekilde kilo al bence
    ne bulursan ye derken bu yanlış bence rafine şekerden uzak dur derim çok pis sağlıksız bi kilo yapıyor şişiriyor adamı tatlı yiyebilirsin bence tabi şekeri dediğim gibi rafine değilse
    makarna harika bi kilo aldırıcı onu tüket bol bol ;)
    ekmek ekleyebilirsin menülere
    kolay gelsin

11. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.076
    Ödül Puanları:
    123
    niye makarnanın aldırdığı kilo kas mı? bence yanlış bilgiler veriyorsunuz sizde yanlış bilgi almışsınız kilo almak demek yağlanmak demek değildir. vücudun kaslanmak için protein kadar en az protein kadar karbonhidratlarada ihtiyacı var ama gereğinden fazla tüketim hele bal pekmez vs dadanırsan yağ küpü olur çıkarsın.

12. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bir yandan idman yapıyorsun o yağı enerjiye çeviriyorsun habire yiyip yatsan yağ küpü olursun.

13. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    657
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Yukarıda ne yaptık cevaplamadıkmı ?

6 ay spor yaparım bana yeter , protein tozunuda alınca süper kaslanırım falan filan gibi bir düşüncen varsa bırak zaten bu sporu hemen..

Böyle bir mantık yok..

14. tnta

tnta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Duratec kardeşim ne alaka ben öle bişe dedimmi?????siz bana spor yeri değiştir ozaman dediniz bnde para verdim çıkamam şubatta bitiyor dedim parama yazık değilmi??ben size bırakıcam gibi bi düşüncem var dedimmi 17 yıldır spor yapıyorum milli sporculukda yaptım herşey hakkında bilgim var ama sadece bu ürünler hakkında bilgim yok çünkü spor hayatım boyunca hiç kullanmadım gerek yoktu ameliyat sonrası zayıfladıgım için kullanmak istedim. hem siz protein olarak yazdınız ürün karbonhidrat kilo aldırıcı bununb farkına varınız. cvplamadıkmı demişsiniz eyw arkadaşlar cvplamş ama sen ne demişşin cvp olarak bi bak direk yargılamışsın amaçın ne diorsn. bnde size sonradan uzunca msj yazdım gördüğün gibi ben ona cvp bekliyordum kimse cvplamadı.yaptıgın yanlış kardeş

15. zyzz

zyzz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Yer:
    İZMİR
    Muscle Juice Revolution'un 4 ölçeği 256 grm.
    Bu da toplamda 56 grm protein demek oluyor.
    Bunu 4 e bölersen ölçek başına 14 grm protein düşüyor.
    Bu ürüne sadece protein olarak değerlendirme yapmamak lazım.
    Tuvalet sorunu yağsız sütle de normal sütle de içersen olabilir.
    ama illede sütle içeceksen öğünlerden sonra değilde öğünlerle
    birlikte almanı tavsiye ederim isalin kesilir. bu arada amaç kilo
    almaksa bu ürünü gün içinde 4 e bölmek yerine antremandan önce
    ve sonra olarak 2şer ölçek almanı tavsiye ederim.

İyi forumlar...

Son düzenleme: 18 Eylül 2012
  16. brhmcr

brhmcr Guest

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/ultimate-nutrition-muscle-juice-revolution-t59911.html

17. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    234
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    diyetiniz güzel ancak toz kullanımında 4 ölçek idmandan önce ve 4 ölçek idmandan sonra diye bir şey yoktur. yani aşırı miktarda protein alıyorsunuz ki 4 servis kullanımda 56 gr protein artı 56 gr protein de idman sonrası.. bu kullanım cidden çok fazla. kilo başına almanız gereken proteini zaten tozdan alıyorsunuz ve yediklerinizde de protein olduğu için mantıklı bir kullanım olmuyor sizinkisi.. genelde protein tozları günlük diyete ek olarak günde 2-3 kez (2-3 öğün) 1 servis.. yani en fazla 3 servis, yani 3 ölçek kullanılır ve bu ölçeğin sabah kalkınca, herhangi bir ara öğünde ve idmandan sonra alınması gereklidir.. ancak siz kilo alım sürecinde olduğunuzdan şu anki kullanımınızı dengelemeniz gereklidir. bence bu ürünü gün içinde 4 e bölmek yerine antremandan önce ve sonra olarak 2şer ölçek almanı tavsiye ederim. süte karıştırmadan su ile içerseniz zaten ishal sorununuz çözülür ama yok ben süt kullanacağım derseniz mutlaka yemek ile birlikte almalısınız...

kiss, sabrewolf ve tnta bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş