Protein + Kreatin

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve thrashead tarafından 19 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. thrashead

thrashead Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba daha önce sporcu besini kullanmadan body building yapmıştım fakat bu sefer kullanmayı düşünüyorum. Fakat yaklaşık 1 senedir hiç uğraşmadım bu işle yeni başlayacağım tekrar. Creatin ve Protein'i beraber almamda sakınca var mı aynı sütle karıştırsam. Şunları kullanmayı düşünüyorum.

Weider Pure Creatine
    Weider Premium Whey Protein

Cevap ve tavsiyelerinizi bekliyorum. teşekkürler.

bench_O

2. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    bunların kullanım şekilleri ve yorumları forumda mevcut, biraz araştırma yapsan böyle bir başlık açma gereği duymazdın.ancak ben sana bildiklerimi aktarayım. Protein en iyi etki için sabah kalkınca ve antreman sonrası kullanılır.
    creatin yüklemeli ve yüklemesiz olarak kullanılır. yüklemeli; günde 5 gramdan 4 kere 5 gün boyunca, daha sonraki günler sadece 5 gr antreman sonrası tavsiye edilir. yüklemesiz, günde sadece 5 gr yeterli olduğu söylenir.
    birlikte kullanımında herhangi bir olumsuzluk yaşayacağını sanmıyorum, ben kullandım ancak antreman sonrası proteini sütle değil su ile al, sütün vücutta emilimi sudan daha uzundur ve vücut antremandan sonra acil olarak proteine ihtiyaç duyacağından su ile alınması tavsiye edilir. kolay gelsin.:)

3. thrashead

thrashead Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    valla aldım ikisini de haftada 3 kere gideceğim body'ye en az 2 ay düşünüyorum en fazla 3 ay arkasından askere gideceğim zaten. sizden bir diyet önerisi bekliyorum. valla 200 liraya mal oldu ikisi. biri 908grlık protein diğeri 500 grlık creatin. kaldı cebimde 400 lira. 2 ay sırf beslenme ve salona ödeyeceğim para için ayırdım. salonda yaklaşık 180-200 lira tutacak. kalacak bana 200 lira. o da beslenme 2 ay yani aylık 100 tl. makarna almayı düşünüyorum toptan 2 aylık. başka ne önerirsiniz. 2 günde birde ton balığı alsam diyeceğim ama onu toptan ucuza bulabilirsem güzel olacak makarna ton balığı karışımı spor günleri haftada 3 kere. başka ne önerirsiniz? :)

Sayfayı Paylaş