Protein Konusunda Aklım İyice Karışık Yardım Lazım :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve TiaSanchez tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TiaSanchez

TiaSanchez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle selamun aleykum vücut geliştirme sporunu 3 ay ara vermeden yaptım sonra 3 ay ara verdim tekrar yazıldım 1. Ayım şuan bitti protein tozu almaya karar verdim fakat her kafadan ayrı bi ses çıkıyor. Kimisi diyor Karbonhidratlı protein tozu al.kimisi Musscle Tech - Mass Tech i önerdi bu ürünü araştırdım kilo almaya yönelik bi ürün sanırım. spor hocası kilo almadan kas geliştiremezsin diyor boyum 1.90 kilo ise 73 kg. İki kişi alıcaz arkadaşımla beraber onunda ölçüleri 1.80 boy 68 kilo. Açıkçası biz kilo almak istemiyoruz çünkü kilo konusunda tedirginiz. Her ne kadar yağ olarak kilo aldırmayacağı söylensede karbonhidrat tozlarının bunu beynime yerleştiremedim. Bi srkadaşım da Bsn Synhta -6 ürünü önerdi bunda protein ve karbonhidrat varmış protein değeri daha yüksekmiş. Saf protein alsam etkisi olmazmı ? İlla karbonhidratlı protein mi almak lazım . Bsn Syntha-6 da işimize yararmı ? Biraz uzun oldu ama yardımcı olursanız sevinirim

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Suplementler bölümünde her suplement için aşlık ve açıklayıcı bilgiler var.İncelersen istediğini oradan bulabilirsin.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : Proteinler | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş