protein kombini sizce uygunmu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve duufyduck tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. duufyduck

duufyduck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhabalar benm sorum gun icinde alicagim protein miktarlari ve protein markalari ilk once size kendimden bahsediyim 183 cm 92 kiloyum 5. Ayima girdim vg de ( kardiyoda yapiyorum ) simdi size benm kullanmayi dusundugum protein kombininden bahsedicem bilgisi fikri olan arkadaslarin yardimci olmasini istiyorum
    Sabah UYANIR UYANMAZ ; syntmax matrix 2.0 ( icinde azda olsa yag seker ve karb. Var gun icinde ihtiyaclarimi karsiliycagini dusunuyorum )
    Spordan 30 dk once : VPX ZERO CARB ( ayni zamanda zamani onemli deil yavas yavas vermeyi dusunuyorum kilo vermeye calistigim icin 0 yag 0 karb 0 seker bir protein tozu)
    SPORDAN HEMEN SONRA : musclemends carnivor 50 gr ( spordan hemen sonra kana hizli karismasi hemen sindirilip yikilan kaslarimi onarmasi icin sivi sigir eti proteini)
    UYUMADAN ONCE : VPX zero carb
    Spor yaptigim gun icin yazdm bunlari 3 gun yapip 1 gun off gun yapiyorum haftada 6 gun spor yapiyorum benm kendim icin dusundugum kombinler bunlar bilgisi fikri olan herkezin yorumunu bekliiyorum yardimci olan herkeze simdiden tesekkur ederim

2. duufyduck

duufyduck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Hicmi bna fikir vericek kimse yok :(

3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    masallah biraz zenginsin sanirim :D 5. ayin ve bu kadar protein tozu tuketeceksin gun icerisinde. Yemek yiyecek misin peki?
    ben onermem bu kadar cok toz kullanmani ama baskalari ne der bilemem. Paran varsa kirmizi et ye hem protein hem cla almis olursun. illa toz kullanacaksan spor sonrasi bi olcek whey kullan

4. duufyduck

duufyduck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Tesekkur ederm yorumun icin kendim icin calisiyorum 22 yasindayim kazandigim parayi vucuduma harcamak istiyorum zenginlikle alakasi yok ben yarari olurmu olursa iyimi olur yoksa baska marka onerisi olan varmi bunlari sordum protein kullanim seklm oyle sabah spor oncesi 30dk spordan hemen sonra ve yatmadan kirmizi et yiyemiyorum cla takviye olarak kullaniyorum bilginiz varsa benm soru isaretlerime yonelik cevap verirseniz sevinirim cevabiniz icin cok teskkur ederim

Sayfayı Paylaş