Protein Karbonhidrat Yağ Meselesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zero59 tarafından 10 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba Arkadaşlar Benim Yaşım 16 Boyum 1.79 1.80 Kilom 68 Kilom Başıma Yaklaşık 2 GR Protein Almam Lazım Yani 136 GR Ama Ben Çok Fazla Alıyorum Günde 190 200 GR Bulabiliyor Çünkü 600 700 GR Et Yiyorum Günde Bundada 160 170 GR Kadar Protein Var Diğer Besinler Hariç Gereğinden Fazla Alırsak Enerji Olarak Onu Kullanmazsak Yağa Dönüştüğünü Biliyorum Ben Günde 5 İle 6 Öğün Yiyorum Boyuma Göre Kilom Az 75 80 Olmak İstiyorum Yavaş Yavaş Yani Bu 6 Öğünde Öğle Yemeğinde Mesela 200 GR Tavuk Göğsü Yedim Diyelim Antremandan Önce 250 GR Ve Sonrada 300 GR Yiyorum Genelde En Az En Çok 3 Öğünde Et Yiyorum Sizce Buda Çokmu Ve Sabah Kahvaltısı Hariç Her Öğünümde Karbonhidrat Olur Makarna Pilav Patates Haşlama VS. Sizce Bu Yaptıklarımın Zararı Varmı Yani Açıkçası Protein Almam Gereken Miktarı Geçiyorum Ve Sonuçta Onu Antremanda Attığımı Düşünüyorum Bu Yüzden Bir Zararı Olmaz Diye Düşündüm Gene Sizlerle Paylaştım Ve Sadece Bu Protein Miktarı 600 700 GR Et Yediğimde Geçiyor Yediğim Besinler Hariç Sizce Yani Öğle Antreman Öncesi Ve Sonrası En İdeal KAÇ GR Et Yiyeyim Karbonhidratı Gömüyorum Zaten Yağıda En Az Şekilde Yemeye Çalışıyorum Yardım Ederseniz Sevinirim.

Sayfayı Paylaş