protein-karbonhidrad-amino asit

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bayram76 tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bayram76

bayram76 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    merhabalar..
    1,78 boy
    67kiloyum
    21yaşındayım..

3aydırdır fitness yapıyorum düzenli olarak.. 1. aydan sonra protein-karbonhidrad karışımı aldım etkisi azda olsa oldu...
    2.ayda CARBOMASS ve muscletech nitro protein aldım...

proteini ve karbonhidratı sabahları ve calısma bitiminde içiyorum.. verim alabilmek için nasıl bi düzen yapmalıyım...
    1 gece önce aminoasit sipariş ettim.. weider premium amino asit 20 ampul..

2günde 1 calısmam oluyo.. 2günde bir farklı bölgeleri çalışıyorum.. size göre bu 3 ürünü nasl kullanmalıyım?...

2. bayram76

bayram76 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    bu arada karbonhidratı kilo alabilmek için yaşıma ve boyuma göre zayıf görünüyorum.. kilo alabilmek için günde kaç porsiyon karbonhidrat tüketmem gerekir??

3. Zeir1907

Zeir1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar,
    Öncelikle ilk 5 ay supplement kullanılması önerilmez. Ancak kullanmakta kararlıysanız;

Korbonhidrat konusunda bilgim yok . Proteini sabah kalkınca antrenmandan 30-45 dk sonra. Aminoyu da hemen antrenman sonrası almanı tavsiye ederim.

4. bayram76

bayram76 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    aminoyu ant. öncesinde içmek ve sonrasında içmek daha verimli olmaz mı?
    ampul seklınde sipariş verdim.. 1 ampulün yarısını spordan önce yarsınıda spordan sonra iyi olur mu?

ve eğer kesin bilginiz varsa söyler misiniz amino kas oluşumunu hızlandırır mı.. daha kısa sürede etki görür müyüm amino ve protin'i düzenli olarak kullanırsam?
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Ocak 2014 ---
    vee bir soru daha... aminoyu ne kada süre kullanıp kaç gün ara verip tekrar başlamalıyım? :)

Son düzenleme: 19 Ocak 2014
  5. Zeir1907

Zeir1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamlar yeniden :),
    Aşağıdaki cevabı aldıktan sonra sizin sorduğunuz antrenman önceside almam daha faydalı değil mi diye sorduğumda henüz yeterli seviyede olmadığım için antrenman öncesi alımın gereksiz olduğunu belirttiler. 1 seneye yakındır bu sporla uğraşıyorum sanırım aynı cevap sizin içinde geçerli olacaktır. Bana yazılan cevabı sizinlede paylaşıyim..

... Bey, sağlıklı ve kaliteli bir kas gelişimi süreci ve ürünlerden maksimum fayda sağlayabilmeniz için size öncelikli önerimiz, beslenmenizde tükettiğiniz kırmızı et, tavuk, balık, yumurta, peynir, süt vb. protein ağırlıklı besinlerin miktarını arttırmak, öğün sayınızı ve kalitenizi arttırmak gibi düzenlemeler yapmanızdır.
    Günlük protein ihtiyacınızı besinler yoluyla karşılayıp karşılayamama durumunuza göre antrenmandan 60 dakika önce ve 30 dakika sonra birer (30 gr ürün+ 300 ml az yağlı süt ile) porsiyon WEIDER Premium Whey (çikolatalı) (2.3 kg), (%20 izole, %60 konsantre proteinler içeriğiyle kas sistemine 1 saat gibi bir sürede iletilir. Günlük protein ihtiyacının karşılanmasına, kas protein sentezinin arttırılmasına ve kas yıkımının engellenmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan 3 gr Glutamine ile kas sisteminin korunmasına, aşırı antrenman sendromunun engellenmesine yardımcı olur.)

Antrenmandan hemen sonra 8 tablet WEIDER Amino 2200 (325 tablet), (Tabletinde 2200 mg aminoasit içeriğiyle antrenmandan hemen sonra başlayan ve 2 saat süren kas liflerinin yenilenme sürecinde, antrenmanlar boyunca yıpranan kas liflerinin onarılmasına, yenilenmesine ve kas sisteminin gelişmesine yardımcı olur. Kas sistemi için en önemli anabolik hormonlar olan insülin ve büyüme hormonu salgılanmasını arttırır.)

Tavsiye edilen kullanım şekli belirttiğiniz bilgiler değerlendirilerek hazırlanan kullanım şeklidir. Beslenme düzeni, antrenman programı gibi bilgilerinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Ürünlerimizin kullanımı için herhangi bir kronik rahatsızlığınızın bulunmaması gerektiğini ve böyle bir durum mevcutsa ürün kullanımı konusunda doktorunuzdan onay almanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Dilerseniz bizimle canlı destek hattımız veya 0 850 302 22 00 danışma hattımız yoluyla tekrar iletişime geçebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

WEIDER

Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörlüğü

6. bayram76

bayram76 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    sağol kardeşim cevaplar için

Sayfayı Paylaş