Protein için balık tüketmek...Sabah öğlen akşam...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tantalos tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tantalos

tantalos Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    makine mühendisi öğrencisi
    Yer:
    İstanbul-Tekirdağ
    Arkadaşlar malum kırmızı etti beyaz etti derken fiyatlar epey arttı ülkemizde.
    Benim şuan için hatta yılın tüm zamanı için balık eti derdim yok yani avını zaten kendim yapıyorum.Hedeflerim için önümde güzel zamanım var(önümüzdeki yaza kadar) acaba diyorum tavuk eti,kırmızı et almadan balık etiyle uzun süre gidebilir miyim, bir zararı olur mu?Tabi arada farklılık olsun diye başka proteinler de alacağız ama proteinin ana kaynağı balık olacak.Çok da güzel pişirmesini yaparım ızgarada yağsız yaptığım zaman dolaba atınca 3 gün balığa bir şey olmayacaktır yani haftada 2 kere 2şer 3 er kilo pişirip dolaba atacağım yeri gelince sabah bile balık yiyebilirim...Bir bilgisi hatta belki yerli belki yurt dışından böyle bir şey yapan birisi var mıdır acaba?Güzel bir balık diyetini 1 yıl boyunca yaptıktan sonra keşke
    proteini başka kaynaklardan alsaydım der miyim, böyle bir şeyin olacağını zannetmiyorum ama bilgisi,tavsiyesi olan vardır elbet.

2. Huzur53

Huzur53 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Sakamisin sen doğal olsunda nolursa olsun bence bir zararı olmaz.

3. tantalos

tantalos Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    makine mühendisi öğrencisi
    Yer:
    İstanbul-Tekirdağ
    Doğal olmayan protein nedir ki önemli olan doğalı diyorsunuz?
    Yumurtanın sarısı da doğal ama fazlaca tüketilmiyor her zaman.

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    balık ye tabi sıkıntı olmaz ama aralara et de sıkıştırman faydalı olacaktır diye düşünüyorum

Sayfayı Paylaş