Protein Hk. Yardım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Tzameti tarafından 15 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tzameti

Tzameti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba.

Uzun bir aradan sonra spora yeniden başlamak için dün gidip bir spor salonuna yazıldım. 23 yaşındayım, 1,76 boyum ve 75 kilom var. Yapılan analizlerde 7,7 kg yağ fazlam olduğu belirlendi. Bu sefer işi ciddiyete bindirdiğimden 1 senelik kayıt yaptırdım ve acayip hırslıyım. Ayrıca olabildiğince çabuk bir sonuç görmek istediğimden protein tozu da kullanmak istiyorum fakat bütçem kısıtlı olduğundan hangisini kullanacağımı veya alacağım ürünün beni ne kadar süre götüreceğini kestiremiyorum. Örneğin alacağım 2300gr bir ürün haftada 3 yada 4 gün çalışacağımı düşünürsek beni ne kadar süre götürür?

Şimdiden teşekkürler.

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    öncelıkle konunuzu supplementlere acsaydınız burası supplement gunluklerı. ıkıncısı yenı bslayanlara ek besın tavsıye edılmıyor genelde. zaten ılk ayınız genelde ısınma hareketlerı ıle gececektır ve duzenlı beslenme ıle gereken proteın acıgınızı kapatırsanız ek besın ıhtıyacına gerek olmaz . bence ılk 2 ay boyunca ek besın almadan devam etmelısınız. duzenlı beslenme sıze yetecektır.

3. Tzameti

Tzameti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki 2300gr bir protein ne kadar sürede bitiyor?

4. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    kullanım mıktarıne ve servısın buyujkugune göre bende 2275 gram whey war 28 gram 1 servısı 82 kullanım cıkar gunde 1 tane ıcersen 82 gun gıder 2 ıcersen 41 seklınde. tamamen sana baglı ama ben 1 ayda bıtırıyorum

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş