Protein hakkında bilgi almak istiyorum..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve picas59 tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. picas59

picas59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaslar konuyu yanlis yere actiysam ozur dilerim. Simdi ben bi kac sene once salona gittim zayiftim daha dogrusu kilom tam yerindeydi cokta guzel toparlamistim ama sonra birakmak zorunda kaldim ve hic dikkat etmedim kendime simdi tekrar baslamak istiyorum ama acayip kilo aldim boyum ufak 67 kilogum ve gobegim var. O guzel goguslerim sarkti koltuk altlarimda yag var belimde yaglar var genisledi kisacasi baya yagliyim. Protein tozu hic kullanmadim kullanmak istiyorum cunku kullananlara cok fazla faydasi oluyor irilesiyorlar falan ama benim yeterince zaten kilom var ve bu tozda bana kilo aldirsin istemiyorum, sorum su kilo aldirir mi ? yada aldirmayanlarida var mi ? ve en onemliside bir marka onerirmisiniz? simdiden tesekkur ederim

2. discovery

discovery Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    su asamada protein tozu almana gerek yok. duzenli ve kaliteli beslenerek arti agirlik calismasi ve buna ek olarak yapacagin kardioyla vuvudunu ilk once forma sokman gerekli. 4-5 ay bu sekilde devam edip sonrasinda besin takviyelerine yonlenmen daha mantikli olur.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. picas59

picas59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladim hocam peki benim durumum belli simdi ne tur calismaliyim yag yakmak icin ayrica yag yakici kullanmalimiyim?

Sayfayı Paylaş