Protein+gainer

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kazuya20 tarafından 28 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kazuya20

kazuya20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben bu spora yeni başladım.yazıları okudum yeni başlayana protein vs önerilmiyor fakat ben yediğim yemeğin yetersiz oldugunu düşünüyorum yani almam gereken proteini kaloriyi alamadığımı düşünüyorum.Tabi daha çok yemeye çalışıyorum ama şimdi kafamda sorular var.Acaba protein+gainer mi alsam yoksa sade protein yada sade gainer mı alsam? bir yazı okudum gainer sırf şeker gibi birşeyler yazmışlar.kilo alma olayına destek olmam lazım.önerilerisi olan varsa açık etsin.

kolay gelsin

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Gainler genelde dextroz , fruktoz vs gibi çeşitli meyve şekerlerinden elde edilir. Komplex karbonhidrat içerikli gainlerde mevcuttur. Boyunuzu kilonuzu ve spor geçmişinizi yazarsanız yorum yapmamız daha kolay olur.

3. kazuya20

kazuya20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boy 187 kilo 70 spora 1 yıl önce askerde ufak tefek basladım imkanlar dogrultusunda.Simdi ise 1 hafta oldu spor salonuna gidiyorum.kafam cok karışık suan protein mi gainer mi creatin mi yoksa hepsimi hiçbirimikafa_

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Şuan için bu ürünlerin hiçbirini kullanmanıza gerek yok. Askerdeki eğitim sistematik bi spor şekli değildir. Kendinize protein ağırlıklı beslenme programı oluşturun. Beslenmenize dikkat etmeniz yeterli olur.

NacHo ve kazuya20 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş