Protein dieti

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve freerunning tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. freerunning

freerunning Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    selamın aleykum arkadaşlar sporda 5 ayım bitti 100 kilodan 3 ay içinde 80 kiloya dustum son aylarda araya bayram girince gitmedim yiyip içtim 2 kilo almışım hocamla konustum benim istedigim baaklava ama derim biraz sundu cokda degil göbek içi bos baklava altta ama aynadan gorunuyor yakından içi bos gibi herkez artık zayıflama yag oranını dusur sıkı calıs 5 aya kalmaz toplarsın diyor
    boyum 187 kilom suanda 81 -82 aarası gidip geliyor protein diyetine başlıyorum bu pazartesi gunu sadece et tavuk yumurta beyazı bol su içicem hocam 1 haftada bir yap sonra boz gene yap dedi 1 ay devam ettir yada devam edebildigin kadar diyor sizce arkadarşlar yagı dusurup bu sekilde kas kutlemi dahada cok artırabilirmiyim faydası olurmu suanda hocanın verdigi program

herşey 2 set

örnegin : barberl curl 6x10
    scot barl curl 6x10

kanat gögus hepsi bu setler gibi 2 set hocam mekigide 400 uzerı verdi siz ne diyorsunuz

2. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    Sen artık kilo kaybetme zaten daha düşersen zayıf görünürsün mekiklerini çalış sıkılaştır miğdeyi 20 kilo çok fazla bende verdim 19 kilo acayip bi göbek gitti o kadar kilodan sonra gayet normal biraz sarkıklık olması onu toplarsan sorun çözülür..

Proteinde kaslar için önemli yalnız sadece protein diyeti yaparsan enerjin kalmayabilir sabahları enerji vermesi için yulaf ezmesi yemeni tavsiye ederim yoksa insanın kalkıp spora gidesi gelmiyo bazen yorgun ve halsiz hissediyo hocana bu konuyu bi sor bence.. evet ya da hayır dese bile sen protein diyetini mutlaka yap çok işe yarıyor

3. freerunning

freerunning Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18

tbiki sordum oda dedi halin kalmıcam bacakların bi muddetten sonra gitmicem ama devam et yılma 5 ayda kavuscagın vucuda 3 ayda kavusursun dedi yani sende diosunki işe yarar demi

Bodyyci bunu beğendi.
  4. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    evet arkadaşlar bende 1 aydır protein diyeti yapıyorum... Ama insan kendini bi süre sonra çok yorgun bitkin hissediyo .. enerji vericek besinlerde yemek mutlaka gerekiyo dikkat edin ................

beslenme programını yazar mısın dostm

5. freerunning

freerunning Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18

beslenme programı sadece hindi eti yada dana eti kuzuda olabilir yagsız kesinlikle sabahları yumurta beyazı 10 tane öglenleri tavuk yada kırmızı et gögusde olabilir ama fazla fazla yemek gerekiyormus gunde 1 kiloya yakın yemek gerekiyormus aksamlarıda istedigin saatte 9 gecmemek kaydıyla hindi eti yada 20 tane yumurta beyazı

6. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    Bu spor her şeyden önce sabır işi ben önce kilomu verdim hala da veriyodum 101 kiloydum şimdi 82 kiloyum bizde akıllı tartı var çıkıyorum %55 su gösteriyo %19.8 yağ kesin doğru olmasada bi nebze olsa yakın olacağına inanıyorum bu suyu atmam lazım benimde birazını göbek bölgem çok yumuşak hamur gibi kiloyu verince sertleşti üstte twopack bile belli oldu ama alt taraf hafif yağlı onu atarsam gerisi gelir.. yani işin aslı her şeyin bi sırası var

kilolu insan önce kilo vericek sonra hacim kazanacak
    zayıf insan önce kilo alacak bir yandan da hacim yazanacak

onun için aynen devam protein diyetini bırakmayın arkadaşlarr hele faydasını görüyorsanız gidebildiğiniz kadar gidin.. başarılar

7. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
  8. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Günde 30 yumurta beyazı tüketiyosun yani. Yaş boy kilo kaçç :)

9. freerunning

freerunning Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    yaş 23 boy 187 kilo 81 82 arası gidip geliyor işte bi faydası olacakmı hocam olacak 5 ayda ulascagın vucuda 3 ayda azimle ulasırsın zaten zayıfladım inceldim şimdi hacim kazanmam gerekiyormus oda bu sekilde dedi

Sayfayı Paylaş