protein dieti

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve panzerba tarafından 19 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. panzerba

panzerba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba 20 yaşındayım yaklaşık 1.5 senedir vg yapıorum ilk başladığımdaki ölçülerim

kilo:110
    boy:1.84

şuanki ölçülerim

kilo:85
    boy:1.84

artık karın bölgesini iyice toparlamak ve vücudu iyi bir şekle sokmak istiyorum şuanda şöyle bir diyet yapıorum

Günde kg başına 1.5 g protein alıyorum yediklerim lor peyniri yumurta beyazı tavuk ve tonbalığı yani vücuda bunların içindeki çok az karbonhidarat ve yağın dışında birşey almıyorum protein ağırlıklı besleniyorum böle yapmam doğrumu bu şekilde vücut üstündeki yağı atabilirmiyim?

Son düzenleme: 19 Temmuz 2012
  2. panzerba

panzerba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cevap yazan????????????????

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yedikleriniz sadece bunlarsa bir süre sonra sağlık sorunlarınız ortaya çıkacaktır.Bol sebzeyle destekleyin.Düşük kalorili beslendiğiniz sürece yağ yakarsınız.Bol karbonhidratlı veya az karbonhidratlı farketmez.

4. panzerba

panzerba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sadece 2 ay böle beslenicem peki kilo başına 1.5 gr protein normalmi yani günde 120 gr

5. panzerba

panzerba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    zaten ordaki amacımda yağ yakarken kas kütlemi kaybetmemek için protein ağırlıklı besleniyorum benim merak ettiğim kilo başına 1.5gr iyi bir oranmı

6. brhmcr

brhmcr Guest

Normal bir beslenme programı çıkar kendine bir sürü konu var böyle beslenilir mi tek yönlü sağlığına yazık.

Sayfayı Paylaş